Për Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 84m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane Bar “Oslo” tek 21 Dhjetori jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar ne nje pallat te ri me ashensor totalisht i mobiluar. Apartamenti organ...

Për Shitje
93,500€
Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Ap. 2+1+2 - 110m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhon Kenedi

Ne fillim te Kodres se Diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me dy ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Për Shitje
70,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra! Ambjenti ndodhet ne katin 1 te...

Për Shitje
219,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Dyqan Buze Rruge - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0...

Për Qira
700€ / muaj
Jepet Zyre 100 M2 E Sapo Investuar Me Qira Ne Myslym S... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr ne objekt te 2018 jepet ambjent zyre me qira! Zyra organizohet ne nje siperfaqe 100 m2 e cila ndahet ne 2 dhoma (ndarje gipsi) dhe ka...

Për Shitje
75,000€
Fresk, Shitet Apartament 2 + 1 + 2!!! - 122m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tualete , ne katin e 5-te te nje pallati te ri , ndertim i viteve te fundit i paji...

Për Shitje
130,000€
Shitet Dyqan Tek Garda - 63m2
Garda - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambjen komercial pran Gardes ngjitur me hotel Xheko Imperial. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar,eshte i ndare...

Për Shitje
140,000€
Te Kompleksi Halili Shitet Superapartamen 2+1+2 !! - 105m2
Kompleksi Halili - Rruga e Dibrës

Te kompleksi Halili, shitet super apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti organizohet ne sallon nde...

Për Shitje
150,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe !! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Apartament ideal per investim. Ne Bllok, ne ane te rruges Sami Frasheri, shitet apartament 2+1 me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin e trete te nje p...