Shitje
83,000€

85,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2....

Qira
450€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ver... - 90m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 8-te te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 90 m2 dhe orientim Lindje. Aparta...

Shitje
78,000€
Tek Fresku Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investua... - 92m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Bar Deus shitet apartament 2+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartammenti ndodhet ne katin e 4-te te nj...

Shitje
86,000€

88,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 100m2
Unaza e Re - Rruga Dhaskal Todri

Ne zonen e Unazes se Re prane bar "Artistit" shitet 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne nje koridor me njerin tualet, kalohet ne...

Shitje
82,000€
Prane Oxhakut Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion !... - 107m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Prane Oxhakut Shitet Apartament 2+1+2 me cmim okazion! Apartamneti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor...

Shitje
69,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobilua... - 73m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane KIshes Katolike shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe 73 m2 bruto dhe 65 m2 neto ndodhet ne katin e...

Shitje
159,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 118m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

Qira
800€ / muaj
Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartamen... - 115m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Nenje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira super apartament 2+1, me mobilim teper cilesor. Apartamenti ndodhet...

Shitje
108,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 +2 I Mobiluar !!! - 110m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, prane Market Viva, shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
110,000€

115,000€

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet nje Super Apartament me Mobilim Cilesor 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati te ri i vitit 2017 i p...

Shitje
119,000€
Okazion! Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, N... - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion Per Zonen dhe kerkesat e tregut. Ndertimi dallohet per puni...

Shitje
83,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Buze Rruges Kryes... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Tek Pazari i Ri prane Supermarket Spar shitet apartament 2+1 buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 ndodhet ne katin e 4-te te nje pall...

Shitje
130,000€
Tek Rruga E Barrikadave Shitet Apartament 2+1+1 Ballkon... - 77m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e "Barrikadave" prane Klinikes "Lindi" shitet apartament 2+1+1 ballkon buze rruges kryesore i pershtatshem per investim. Apartamenti ka nje...

Shitje
55,000€
Tek Fresku Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 73m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku prane Supermarket Spar 2 shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe 73.6 m2 bruto ,dhe 65 m2 neto ndodhet ne...

Shitje
50,500€

53,000€

EXCLUSIVE
Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1 Me Orientim Perfe... - 57m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Irfan Tomini shitet apartament 1+1 i pershtaur ne 2+1. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,1 ballkon d...

Qira
350€ / muaj
Tek Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 120m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna Parist jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte me siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh m...

Shitje
128,000€

130,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 96m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Kinema Agimi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt .Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 kat...

Shitje
64,000€
RESERVED
Te Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar ! - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 64...

Shitje
170,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Super Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 m2 neto ndodhet...

Qira
850€ / muaj
Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sa... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 m2 neto...

Shitje
155,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

Qira
1,200€ / muaj
Tek Garda Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo In... - 120m2
Garda - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok tek rruga "Ibrahim Rrugova" jepet me qira super apartament 2+1+2 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 120 m2 ndodhet ne katin e 7...

Shitje
94,000€
Prane Gjimnazit Partizani Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 87m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Haxhi Sina

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, midis Shkolles se Kuqe dhe Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1, ne katin e parafundit te nje pallati te...

Shitje
123,000€

130,000€

Ne Rrugen E Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazh. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me hap...

Shitje
91,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantas... - 104m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 104 m/2. Eshte i...

Shitje
87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

Shitje
57,000€
Ne Rrugen Ali Visha Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 57m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Ali Visha

Ne Rrugen Ali Visha prane shkolles "Osman Myderizi" shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 57m2 organizohet ne k...

Shitje
73,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Me Totalisht I Investuar !!! - 98m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku prane Anna Market shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

Shitje
110,000€

115,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 93m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te Liqeni Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me dy ashensor. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes, kendi i kuzhines me...

Shitje
138,000€

145,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 125m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

Shitje
79,000€

84,000€

Ne Fresk, Shitet Apartamet 2+1+2 I Mobiluar !!! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone te mbyllura ne katin e 3-te banim te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 201...

Shitje
100,000€

103,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori prane Market Joena shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor me 9 kate...

Shitje
72,000€

75,000€

EXCLUSIVE
Okazion!!! Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

Shitje
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

Shitje
115,000€
Prane Hotel Hilton Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hotel Hilton shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nej pallati te mireadministruar me 2 ashensor. Apar...

Shitje
105,000€

115,000€

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake! - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

//do something