Shitje
79,000€
Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje... - 94m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me termoizolim , dhe izolim akus...

Shitje
61,000€

65,000€

SOLD
Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
130,000€

135,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Tregu - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadmi...

Qira
600€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri jepet me qira appartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me termoisolim. Siperf...

Qira
600€ / muaj
Te Xhamia E Tabakeve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 127m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve Jepet me Qira Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me...

Shitje
120,000€
Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 2+1+2 tek "Komuna e Parisit". Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje e re qe nga tualeti, parket(laminat) deri tek mobilimi. S...

Shitje
155,000€

160,000€

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I... - 98m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje nder zonat me preferenciale dhe elitare te Tiranes, shitet apartament 2+1, ne nje ndertim te ri dhe teper cilesor. Apartam...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapondertuar dhe te qete e cila...

Shitje
99,000€

119,000€

RESERVED
Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 !... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones i perfunduar ne vitin 2018 i st...

//do something