Për Qira
500€ / muaj
Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1... - 85m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2. Esh...

Për Qira
450€ / muaj
Myslym Shyr, Super Apartament 1+1 I Investuar Me Qira! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr, prane "Gjykates Larte", ne nje pallat cilesor me mireadministrim dhe sistem sigurie te larte jepet apartament 1+1 me qira. Apartament...

Për Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 45 M2 Tek Komuna E Parisit ! - 45m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me o...

Për Qira
450€ / muaj
Prane Rtsh, Apartament 1+1 Me Qira! - 72m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te preferuar te momentit ne Tirane, prane RTSH, Jepet me Qira super Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

Për Qira
270€ / muaj
Apartament, Kati I Pare Banim I Nje Vile! - 65m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Muharrem Butka

Jepet me qera Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te njevile 2 kat...

Për Qira
430€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Arredim Komod - 80m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Pranë Hotel Xheko Imperial në zonën e Gardës, në katin e 5 të një Pallati te Ri i pajisur me Ashesor, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Siperfaqe 80...

Për Shitje
130,000€
Okazion, Shitet Bar Kafe Pranë Kopshtit Botanik Me Cm... - 93m2
Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Kopshtit Botanik ne rruga kryesore , Shitet Super Ambjent Komercial Bar Kafe me Siperfaqe te brendshme 93 m2, totalisht i arreduar me desig...

Për Shitje
70,000€
Super Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko! - 90m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Rrugen Don Bosko, shitet Apartament 1+1 me planimetri perfekte, me siperfaqe 90 m2, nga e cila 20m2 eshte verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5...

Për Qira
1,100€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Vendndodhje Ideale... - 110m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercial me pamje nga rruga kryesore, tek Shallvaret. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110m2 dhe eshte i pershtatshem per te...