Për Shitje
46,000€
Te Rruga E Kavajes Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 30m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te Globe Ne Rrugen e Kavajes, Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh...

Për Qira
400€ / muaj
Ne Fillim Te Don Boskos, Jepet Me Qira Ambjent Komercia... - 125m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te Rruges Don Bosko, jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe 125m/2, i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti tregtar. Ambjenti ndodh...

Për Shitje
57,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 59m2
Ish Parku - Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, ne zonen Ish-Parkut shitet Apartament 1+1, pjeserisht i mobiluar, me strukture dhe kubature teper te rregullt. Apartamenti ndodhet...

Për Shitje
48,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Mobiluar Me Planimetri T... - 73m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fesk ne rrugen Shefqet Kuka ,shitet apartament 1+1 e mobiluar ,me pamje fantastike nga Mali Dajtit dhe planimetri perfekte. Apartamenti eshte ne ka...

Për Qira
800€ / muaj
Jepet Me Qira Dyqan Prane Ish-Ekspozites! - 84m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira dyqan prane Ish-Ekspozites ne katin 0 te nje pallati 10 katesh, me siperfaqe 84 m2 dhe orientim Lindje. Ambienti eshte open space dhe te...

Për Qira
400€ / muaj
Tek Rr.dibres, Jepet Dyqan Me Qera - 23m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Tek Medresea, ne Rrugen e Dibres, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 23 m2 neto ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj...

Për Qira
2,000€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial + Garazhd - 320m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial i investuar per Bar-Restorant-Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge....

Për Qira
800€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepen Me Qira 2 Ambjente Komerciale ! - 248m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Rr. Don Bosko, perball Filantos, ne krahe te Gjykates Administrative buze rruge jepen me qira 2 ambjente me siperfaqe totale 248 m2 per cdo lloj B...

Për Shitje
79,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Preferuar I Mobil... - 67m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartament...