Për Shitje
38,000€
Shitet Ambient Komercial Prane Pediatrise !!! - 23m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria ne rrugen Kongresi Manastirit shitet ambient komercial ne katin e 0 te pallati 7 katesh ndertim i viteve te fundit. Ambienti eshte opens...

Për Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Fillim Te Rr. Kavajes - 60m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne fillim te rruges se Kavajes jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje m...

Për Qira
1,700€ / muaj
Tek Ministria E Jashtme, , Jepet Me Qira Ambjent Opensp... - 203m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge. Ambjenti ka nje...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Dyqan Tek Rezideca Turdiu - 73m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Durrësit

Jepet me qira dyqan me siperfaqe 73 m2 tek nje prej rezidencave te ndertuara se fundmi. Dyqani ndodhet ne nje pike strategjike te kompleksit Turdiu ce...

Për Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...

Për Qira
350€ / muaj
Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1... - 82m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Ne Rrugen e Kavajes, prane "Kompleksit Delijorgji", jepet me qira apartament 1+1, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat...

Për Shitje
43,500€
Mundesi Investimi, Shitet Garsoniere, I Pershtatur Ne... - 55m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne zonen e "Tregut Elektrik", në katin e 4 të një pallati te ri, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere i pershtatur ne apartament 1+1, me sipërfaqe...

Për Qira
350€ / muaj
Komuna E Parisit, Super Apartament 1+1 Me Arredim Mode... - 68m2
Komuna e Parisit - Rruga Skender Luarasi

Pranë Lulishtes në Zonën e Komunës së Parisit, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 me arredim shumë komod, në katin e 1 të një Vile 3 katëshe....

Për Shitje
58,000€
Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Lindje Në Z... - 69m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Pranë Sheshit Shtraus, në zonën e Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 me hapsira të bollshme dhe me orientim Jug - Lindje. Apartamenti ndodhet në...