Për Shitje
61,000€
Pranë Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1 Ide... - 58m2
Selita - Rruga Irfan Tomini

Rruga Irfan Tomini, në katin e 6 të një Pallati të Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 1+1 me Sipërfaqe 58 m2 totalisht...

Për Qira
300€ / muaj
Don Bosko, Jept Me Qira Aprtament 1+1! - 78m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, ne nje nga pallatet me te mire te zones, jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministru...

Për Shitje
69,500€
Te Kompleksi Orion Shitet Ambient Komercial I Pershtash... - 42m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per te gjitha aktivitetet. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kom...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtatshem Per Te G... - 138m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtatshem Per Te Gjitha Aktivitetet. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mire administruar te...

Për Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Tek Vilat Amerikane! - 50m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Jepet me qira zyre tek vilat Amerikane, ne katin e pare te nje ndertese 5 kateshe, me siperfaqe 50 m2 dhe orientim nga Veriu. Apartamenti organizohet...

Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Dyqan Tek Vilat Amerikane! - 80m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Jepet me qira dyqan prane vilave amerikane, ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 80 m2 dhe orientim nga Perendimi. Ambienti eshte open spa...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli! - 66m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli ne Ali Dem, ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 66 m2 dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti o...

Për Qira
2,500€ / muaj
Zyra Perfekte Me Qera Për Kompani Te Madhe - 360m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor te ndertuar vitet e fundit. Ka hyrje te dedikuar dhe eshte totalisht i hapur. Deri vone eshte...

Për Qira
330€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Tek 21 Dhjetori! - 50m2
21 Dhjetori - Rruga Mic Sokoli

Jepet me qira super apartament 1+1 tek 21 Dhjetori prane konvikteve te Inxhinjerise ne nje prone rezidenciale, ose prane universitetit "Zoja e Keshill...