Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
400€ / muaj
Tek Fakulteti Shkencave Te Natyres, Jepet Me Qira Apart... - 60m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakultetit te Shkencave te Natyres jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem dhe per biznes. Ambienti eshte i organzuar ne sallonin e ndjenjes...

Shitje
79,000€
SOLD
Prane 21 Djetorit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi... - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit shitet super aparment 1+1, si mundesi ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministru...

Shitje
55,000€
Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 ! - 45m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Reshit Petrela

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 9-te me ashenso...

Shitje
390,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Inv... - 68m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Shitet Dyqan tek Stadiumi Dinamo me mundesi brandimi! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodh...

Shitje
75,000€

90,000€

Ambient Komercial Per Shitje Tek Spitali Nene Tereza... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet ambient komercial ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i opensapace me 1 tualet dhe fasade n...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 I Sapoivestuar Me... - 67m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Tek Myslym Shyri, rruga "Islam Alla", jepet me qira apartament 1+1 i sapoinvestuar. I ndodhur ne katin e 9-te ne pallat te ri me ashensor dhe te mire...

Shitje
40,000€
EXCLUSIVE
Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme! - 80m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Astir, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenj...

Qira
330€ / muaj
Prane Rruges Se Kosovareve, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 70m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Tek Kryqezimi i Rruges se Kosovareve me Rrugen Liman Kaba jepet me Qira 1+1 i Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kates...

//do something