Për Shitje
187,000€
Tek Bulevardi Gjergj Fishta, Ne Tirane Te Re, Shitet Dy... - 54m2
Tirana e Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, ne Tirane te Re, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 54 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe nd...

Për Shitje
50,000€
Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Dyqan I Pershtatshem... - 32m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit me Shigjeta shitet ambient komercial, ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 32 m2. Hapsira eshte e mjaftu...

Për Shitje
74,000€
Apartament 1+1 - 88m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit sapo kalon Restorant Freskun shitet Papafingo ,1+1+1 me siperfaqe te madhe bashke me 1 post parkimi ,ndertim i vitit 2014 .Apartame...

Për Shitje
73,000€
Apartament 1+1 - 69m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes Tek "Quartum Residence" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1. "Quartum Residence" eshte nje nga komplekset e reja me ci...

Për Qira
1,200€ / muaj
Zyrë - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Për Qira
330€ / muaj
Zyrë - 40m2
Gjykata - Rruga Astrit Sulejman Balluku

Jepet me qira ambient komercial tek gjykata e shkalles se pare. Ambienti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe organizohet ne nje dhome te madhe openspace d...

Për Shitje
95,000€
Apartament 1+1 - 87m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Ne Buleverdian Zogu i Pare, prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 2...

Për Qira
2,000€ / muaj
Zyrë - 135m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Për Qira
1,750€ / muaj
Zyrë - 115m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantastik ne qender. Ambjenti eshte totalisht openspace me fasade xhami e ci...