Shitje
58,000€

69,500€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtash... - 42m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambjenti nd...

Shitje
320,000€
Shitet Ambjent Komercial Ne Durres - 130m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne rrugen Taulantia, tek zona e Vollges, ne Durres, shitet Ambient Komercial ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e...

Shitje
37,400€

45,000€

Te Myslym Shyri, Shitet Ambient Biznesi - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambient biznesi me siperfaqe 22m². Ambienti ndodhet ne katin e dyte ndertim me orientim j...

Shitje
49,000€

50,000€

Shitet Apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise - 52m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Napolon Roshi

Shitet apartament 1+1 mbrapa Fakultetit me Mjekesise. Zona aksesohet nga rruga e Dibres, nje nga arteriet kryesore te Tiranes, e cila lidhet lehtesish...

Shitje
120,000€
Astir, Shitet Ambient I Pershtatshem Per Biznes - 80m2
Astir - Rruga Sabri Preveza

Ne Astir shitet ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh te ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte shfrytezuar...

Shitje
80,000€

82,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Invest... - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe...

Shitje
150,000€
Ne Don Bosko Shitet Ambient Komercial!! - 53m2
Kompleksi Vizion Plus - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, ne Kompleksin e Vizion Plus, shitet njesi komerciale me siperfaqe 53 m². Ndodhet ne katin 0 shume prane hyrjes se kompleksit, c'ka e ben...

Shitje
160,000€

208,000€

Shitet Lokal Me Mundesi Shume Te Mire Investimi Ne Pall... - 112m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Shitet Lokal me mundesi shume te mire investimi ne pallat te ri te 2006! Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne forme L gjith...

Shitje
210,000€
Tek Ish-Ekspozita Shitet Ambient Biznesi - 71m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ne zonen e Ish-Ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte ne pallat te ri. Ambienti eshte nje hapsire drejtekendeshe e rregullt...

//do something