Shitje
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

Shitje
43,000€
Ne Rrugen Pandi Dardha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 65m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Rrugen Pandi Dardha shume prane Karburant Kastratit shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shpernd...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent I Pershtatshem Per Zyra! - 120m2
Ish Parku - Kavaja Street

Prane Condor Center ne Rrugen e Kavajes, jepet me Qira Ambjent i pershtatshem per Zyra. Ndodhet ne katin e dyte, ka siperfaqe 120 m2 te organizuar ne...

Shitje
79,000€
EXCLUSIVE
Pranë Kontakt Shitet Apartament 1+1 Me Ultra Mobilim Dh... - 77m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Prane kompleksit Kontakt, ne krah te rezidences Alba shitet apartament me planimetri te rregullt dhe mobilim te mrekullueshem. Pronari e ka bere shtep...

Shitje
85,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te... - 63m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe organizohet ne nje sallon , 1 dhome matrimon...

Shitje
53,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bolls... - 82m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht te rruga 3 deshmoret prane Vodafonit Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 82 m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me 2 ashe...

Shitje
65,000€
Prane Bulevardit Zogu I Pare Shitet Apartament - 61m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakultetit te Shkencave Te Natyres shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati i miremba...

Qira
300€ / muaj

350€ / muaj

Ish Parku, Jepet Apartament 1+1 Me Qira, - 75m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te zona e ish parkut, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e g...

Shitje
56,000€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 65m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu",Kulla E ne perfundim e siper, Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion !!! Garden...

//do something