Për Qira

350€ / muaj

Apartament 1+1 - 68m2

Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne rrugen Asim Vokshi, prane Gjykates se Krimeve te Renda, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 12 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe te pajis...

Për Shitje

103,000€

Apartament 1+1 - 77m2

Blloku - Bajram Curri Boulevard

'OKAZION' Shitet Apartament 1+1 tek Pallatet Agimi me Kuzhine me vete me orientim Jug-Perëndim, me Sipërfaqe 77 m2 dhe strukture shumë te rregullt. A...

Për Qira

300€ / muaj

RENTED

Apartament 1+1 - 75m2

Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Tek kopshti zooligjik, tek kopleksi grek jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti organizohet ne pjesen e sallonit dhe zonen e gatimit me elektroshte...

Për Shitje

52,000€

Apartament 1+1 - 50m2

Martaniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite, i Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues te mire...

Për Qira

300€ / muaj

350€ / muaj

Apartament 1+1 - 70m2

Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet me qira apartament 1+1 me qira per banim. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon + zonen e gatimit me dalje ne ball...

Për Shitje

114,000€

117,000€

Apartament 1+1 - 87m2

Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt...

Për Shitje

58,000€

Apartament 1+1 - 59m2

Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Zona e Liqenit Artificial të Tiranës në rrugën Peti, në katin e 3 të një Pallati te Ri 6 katësh i ndërtuar në vitin 2012-2013 me punime shumë cilesor...

Për Shitje

76,000€

82,000€

Apartament 1+1 - 68m2

Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2008 i cili ka dhe te...

Për Shitje

67,000€

Dyqan - 35m2

Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, perballe Institutit te Fizikes Berthamore shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje...