Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 50m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Tek Selvia jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per zyra biznes...

Shitje
103,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi mjaft e mire per investim. Kompleksi ku ndodhet apartament...

Shitje
83,000€
Pas Ambasades Amerikane Shitet Me Cmim Okazion Apartame... - 101m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Pas Ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me 2 veranda . Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ashensor. Apartamenti ka siperfa...

Shitje
70,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Li... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Peti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...

Shitje
230,000€
EXCLUSIVE
Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte Me... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda . Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente...

Shitje
87,500€
RESERVED
Ne Kompleksin Square 21, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim... - 76m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, shitet apartament 1+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te fazes se pare te kompleksit, me orientim jug-peren...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Shitje
70,000€
Shitet Dyqan 20M Prane Tregut Cam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam shitet dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i pajisur...

Shitje
45,000€
Tek Terminali I Ri Shitet Apartament 1+1 I Investuar !... - 68m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Terminali i Ri, pas pallatit te verdhe, shitet apartament 1+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe organiz...

Qira
350€ / muaj
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndjene...

Shitje
65,000€
RESERVED
Ne Bulevardin Bajram Curri Shitet Apartament 1+1 Totali... - 69m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 1+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 69 m...

Shitje
54,000€

57,500€

Te Fresku, Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 82m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral. Apar...

Shitje
60,000€
Tek Gjimnazi "cajupi" Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 67m2
Xhamlliku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "Cajupi" shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 67 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te Telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Qira
2,500€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek Uet, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht... - 69m2
UET - Rruga Sali Butka

Tek UET, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, sal...

Shitje
95,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 71m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi reale investimi. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte ci...

Shitje
58,700€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1, Me... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion Kleringu. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe...

Shitje
50,000€
Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantastik. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re...

Shitje
49,000€
RESERVED
Ne Brryl Shitet 1+1 Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe... - 50m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes...

Shitje
83,000€
Tek Xhamlliku Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!... - 89m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet apartamente 1+1 ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma. eshte i pozicionuara ne katin 7, ne nje kompleks te ri i cili eshte ne ndertim e si...

Shitje
32,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 58m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Tek Fresku ne rrugen "Aleksander Konda" shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje godi...

Shitje
70,000€
Tek Xhamlliku Shitet Apartament 1+1 I Investuar !!! - 59m2
Xhamlliku - Rruga Gjoleke Kokona

Tek Varri i Bamit ne rrugen "Gjoleke Kokona" shitet apartament 59 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ka siperfaqe bruto 59 m...

Qira
1,250€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Qira
660€ / muaj
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Shitje
69,500€

71,000€

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me S... - 79m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Shume Diell!!! Apartamenti ndodhet ne nje nderttim te ri gjashte katesh i sapo perfunduar me cil...

Shitje
53,000€

55,000€

Tek Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rre... - 56m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Tek Ali Demi Perballe "Pirro Manit "shitet apartamnet 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur dhe te mireadmi...

Shitje
67,000€
Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rregu... - 65m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashesnor. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e nde...

Shitje
54,000€

55,000€

Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues...

Shitje
40,000€
Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume D... - 77m2
Uzina Autotraktor - Ali Demi

Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte,...

Shitje
75,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Ish Parku - Rruga Babë Rexha

Prane Globe Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2010 me 8 kate. Apartam...

Shitje
57,500€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me...

Shitje
75,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 74m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. A...

Shitje
399,000€

600,000€

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion - 318m2
Yzberisht - Rruga Ëngjëll Mashi

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1250 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r...

Shitje
73,000€

76,000€

Tek Blloku, Shitet Apartament 1+1 I Investuar !! - 51m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne zonen me te kerkuar, tek Blloku shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Apartamenti eshte i investuar dhe or...

Shitje
45,000€
SOLD
Prane Viles L Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Ok... - 72m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, prane Viles L shitet apartament 1+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe org...

//do something