Për Shitje
200,000€
Shitet Ambjent Komercial Me Cmim Okazion - 300m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m...

Për Qira
2,400€ / muaj
Tek Rtsh Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial!! - 210m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Prane RTSH ne nje zone mjaft te frekuentuar, jepet ambjent OPENSPACE prej 210m2 me qira. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati teper cilesor dhe me biznes...

Për Shitje
300,000€
Zyrë - 196m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². Ambjenti ndodh...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 118m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me 2 ashens...

Për Shitje
22,000€
Te Gjiri I Lalezit Shitet Truall Prane Detit - 880m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Gjiri i Lalzit

Te Gjiri I Lalezit vetem pak metra larg bregut te detit e pozicionuar ne Koder me pamje te lire nga deti shitet nje truall. Trualli eshte nje rast ide...

Për Shitje
120,000€
Zyrë - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

Për Shitje
90,000€
Zyrë - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambjent per zyra. Ambjenti ndodhet ne katin e 1 te nje godine 5 kateshe. Investimet ne ambjent jane mjaft cilesore....

Për Shitje
192,000€
Zyrë - 39m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Ne fillim te Myslym Shyrit shitet ambjent komercial me siperfaqe 38.5 m2. Ambjenti eshte i shfrytezuar aktualisht si bar-kafe. Vendodhja e ambjentit e...

Për Shitje
168,000€
Dyqan - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...