Qira
420€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ap 2+1 - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 2+1, i investuar shume mire, ne katin e 1 te nje pallati egzist...

Qira
1,200€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per... - 240m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial jepet me qira vile 3-kateshe e investuar per banim . Shkallet e jashtme te cilat te ngjisin ne hollin e katit...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Me Siperfaqe Te Madhe Tek Zogu... - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durresit

Ne zonen me strategjike ne hyrje te Tiranes, prane Zogut te Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 13 te nje pa...

Qira
450€ / muaj
Ne Zonen Me Te Bukur Ne Tirane, Prane Rtsh, Jepet Apart... - 71m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka n...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...

Qira
1,600€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 66m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor e te mire-administr...

Qira
370€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 110m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Ne zonen me te favorshme ne Tirane, prane Selvise, Jepet me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe te bollshme rreth 110 m2 dhe eshte i organiz...

Qira
550€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Super Aprtament 1+1,... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1, me mobilim luksoz. Apartamenti organizohet ne nje korri...

//do something