Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok Prane "11 Janarit" - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture...

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Po... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pallati te ri te...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet Dyqan me Qira tek Stadiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Super Zyre Me Qira! - 60m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, Prane Plaza Hotel, Jepet me Qira Super Ambjent i pershtatshem per Zyra. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne planimetri shume te...

Qira
2,000€ / muaj
EXCLUSIVE
Prane Fakultetit Juridik Jepet Me Qera Ambient Komercia... - 256m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Fakultetit Juridik jepet ambient komercial me qera ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh me cmim 2000 euro bruto. Ambienti ka hyrje te dedikuar...

Qira
850€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 250m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me post parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-katesh e mireadminist...

//do something