Qira
550€ / muaj

600€ / muaj

RENTED
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 90m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, prane Petro Ninit, jepet me Qira Super Apartament 2+1, me orientim fantastik dhe e mobiluar ne menyre moderne....

Qira
1,500€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkim... - 430m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe...

Qira
1,400€ / muaj

1,700€ / muaj

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillte te orientuar vetem...

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

Qira
500€ / muaj

600€ / muaj

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1,jepet Me Qira Super Apa... - 135m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte...

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Luxury Apartment 2+1+2 Etc - 120m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Luxury Apartment for rent in the heart of Tirana. The apartment is 120 meter square and is located in the well known building of ETC. The apartment h...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhje...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Zyre Me Qira Me Cmim Okazion... - 109m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre me qira 109 m2. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 1 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara dhe 1 depo. Momental...

Qira
1,200€ / muaj
Apartament Me Qira Tek Kompleksi Secret Garden - 110m2
Farke - Rruga Vilave

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura te vilave ne Tirane, Secret Garden. Cilesia e ndertimit eshte superiore, i gjithe kompleksi rr...

//do something