Qira
400€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira 3+1,tek Rrugica E Green House... - 81m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga Jul Variboba

Tek Rrugica e Green House prane rruges se Elbasanit jepet me qira Super Apartament 3+1,e cila organizohet me korridorin,dhomen e ndenjes sebashku me...

Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 164m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjaft komo...

Qira
600€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Me Qira , Super Ambje... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Jepet me Qira Super Apartament Ideal per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 155 m2...

Qira
400€ / muaj
Tek Rruga Barrikadave Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 90m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Apartament me qira apartament 2+1+3 ballkone me siperfaqe totale 90m2. Sipërfaqja e ambjentit është shumë e bollshme për një familje. Hyn në korridor...

Qira
500€ / muaj
Jepet Ambjent Zyre Fantastik Me Qira Te Sheshi Wilson!... - 101m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Jepet me Qira te Rr.Sami Frasheri Super Ambjent per Zyre 2+1+1 ballkon.Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizohet ne pjesen e sallon...

Qira
1,400€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Me Te Mire Ne Tir... - 130m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC nje nga ndertimet me te preferuara per shkak te cilesise dhe vendodhjes jepet apartament 2+1 me qera totalisht i sapo rikonstruktuar dhe mobil...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Zyre Me Qira Me Hapesira Te Bollshm... - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri jepet me qira zyre 90 m2 netto e cila ka edhe nje verande te bollshme. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizoh...

Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Qira
680€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Ambjent Me Qera - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Zona e Komunes se Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, jepet me qira Ambient, ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2 per cdo lloj Bizne...

//do something