Qira
400€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Zyre Me Qira Me Cmim Okazion... - 85m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre me qira 85 m2. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 1 ballkon dhe1 tualet i kompletuar. Momentalisht eshte duke p...

Qira
650€ / muaj
Te 21 Dhjetori Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Super Ap... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Apartament 2+1 Super i investuar me post parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallati te mireadminist...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok Prane "11 Janarit" - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture...

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Po... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pallati te ri te...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Super Zyre Me Qira! - 60m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes, Prane Plaza Hotel, Jepet me Qira Super Ambjent i pershtatshem per Zyra. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne planimetri shume te...

Qira
850€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 250m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me post parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-katesh e mireadminist...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 45 M2 - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Te Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 45 m2 ne katin 2 te nje pallati 8 katesh i i ndertuar ne 2019 i pajisur me ashensor...

Qira
420€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ap 2+1 - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 2+1, i investuar shume mire, ne katin e 1 te nje pallati egzist...

Qira
1,200€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per... - 240m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial jepet me qira vile 3-kateshe e investuar per banim . Shkallet e jashtme te cilat te ngjisin ne hollin e katit...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Me Siperfaqe Te Madhe Tek Zogu... - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durresit

Ne zonen me strategjike ne hyrje te Tiranes, prane Zogut te Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 13 te nje pa...

Qira
450€ / muaj
Ne Zonen Me Te Bukur Ne Tirane, Prane Rtsh, Jepet Apart... - 71m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka n...

Qira
1,600€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
330€ / muaj

380€ / muaj

RENTED
Apartament 1+1 Per Qira Tek Liqeni (Kompleksi Colombo) - 84m2
Liqeni i Thate - Rruga Kolombo

Jepet Super apartament 1+1 me qira me pamje fantastike nga Tirana dhe parku i madh i liqenit. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 organizohet ne sallon pri...

Qira
400€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament 3+1! - 75m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1 i saporikonstruktuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne n...

Qira
600€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Qira
2,000€ / muaj

2,500€ / muaj

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent... - 650m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. Ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsir...

Qira
1,000€ / muaj
Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartament 3+... - 156m2
Stadiumi Qemal Stafa - Sheshi Italia

Stadiumi Qemal Stafa, shitet super apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe organizo...

Qira
1,500€ / muaj
Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kry... - 93m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Ambienti organizohet ne 1 ambient open...

Qira
900€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 130m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130m2 e organizuar ne 2 kate: ne katin e...

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapsira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Hipoteka Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lart...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

Qira
500€ / muaj
Tek Kompleksi Magent, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kates...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
400€ / muaj
Tek Fakulteti Shkencave Te Natyres, Jepet Me Qira Apart... - 60m2
Stacioni i Trenit - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakultetit te Shkencave te Natyres jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem dhe per biznes. Ambienti eshte i organzuar ne sallonin e ndjenjes...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira - 150m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Jepet super apartament me Qira ne zonen e Oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar me te gjitha sherbimet e nevojshme dhe me sistem rrugor te rregullt. Zo...

Qira
650€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center... - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

Qira
1,000€ / muaj
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mirea...

Qira
3,000€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per Biznes... - 300m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane shkolles 9-vjecare Edith Durham jepet me qira vile 2-kateshe e investuar per biznes. Kati i pare i viles eshte open space, ka sherbyer...

//do something