Qira
600€ / muaj
Te Xhamia E Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi Jepet Me Qira... - 57m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami qe ju lejon te reklamoni biznesin tuaj. Ambienti ka nje sip...

Qira
1,500€ / muaj
Te Shallvaret, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira, - 127m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Jepet ambient per zyra me Qira te Shallvaret. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per qellime biznesi, per shkak te vendndodhjes strategj...

Qira
550€ / muaj
Te Oxhaku, Jepet Super Apartament Me Qira - 150m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Jepet super apartament me Qira ne zonen e Oxhakut, nje zone tashme e zhvilluar me te gjitha sherbimet e nevojshme dhe me sistem rrugor te rregullt. Zo...

Qira
350€ / muaj
Tek Uet-Ja, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 120m2
Universiteti Europian i Tiranes - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, jepet me qira super apartament 2+1+2, i in...

Qira
400€ / muaj
EXCLUSIVE
Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvestua... - 117m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit jepet apartament 2+1+2 i sapo-investuar me qira! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet n...

Qira
500€ / muaj
EXCLUSIVE
Te Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 100m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, te Kompleksit Delijorgji, jepet me qira ambient per zyra ne katin 7 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashensor dhe te miread...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1, Ne Qender - 130m2
Qender - Rruga e Durrësit

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender te Tiranes, me pamje nga sheshi Skenderbej. Pozicioni ku ndodhet ben te mundur lidhjen e shpejte me te gjitha p...

Qira
1,500€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me... - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

Qira
1,200€ / muaj
Ne Zonen Me Te Kerkuar Te Tiranes Jepet Me Qira Super A... - 170m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te ish Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir...

//do something