Qira
400€ / muaj
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 72m2
Qender - Rruga Myslym Shyri

Ne nje zone shume te pelqyer ne Tirane, ne rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1 ! Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar...

Qira
600€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut Jepet Me Qira Apartament 2+1+2! - 100m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne zonen me te zhvilluar te Bllokut, prane Juvenilja ne katin 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar jepet apartamant 2+1+2 me Qira. Apartamen...

Qira
1,200€ / muaj
Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te kom...

Qira
1,250€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik ! - 270m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Jepet Dupleks Fantastik me qira ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. E ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi...

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qera Super Vi... - 491m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke...

Qira
1,000€ / muaj

1,200€ / muaj

RENTED
Jepet Penthouse 3+1+2 Me Qira - 295m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe v...

Qira
600€ / muaj
Tek Higjena, Jepet Apartament 3+1 Me Qira! - 135m2
Liceu Artistik - Rruga e Elbasanit

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane Liceut Artistik, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin...

Qira
400€ / muaj
RESERVED
Jepet Me Qira Apartamet 3+1+2 Tek Shkolla Baletit !!! - 105m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne katin e trete ne nje ndertim i vitit 2000.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe...

Qira
480€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne...

Qira
500€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Mobiluar... - 113m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Jepet me Qira Apartament 3+1 i Sapomobiluar te Zogu i Zi, nje nga zonat me strategjike te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, pjese e nj...

Qira
750€ / muaj
Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Super Komod - 140m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi perballe karburantit Kastratit Jepet me Qira Apartament 3+1 +2 kati i 4 ne pallat ekzistues me siperfaqe 140m2. Apartamenti eshte i org...

Qira
1,000€ / muaj
Tek 21 Dhjetori,jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandi... - 230m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori ne Rrugen Naim Frasheri,jepet ambjent me qira me mundesi brandimi.Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme n...

Qira
370€ / muaj
Tek Brryli Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 99m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Te Brryli, jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gju...

Qira
400€ / muaj
Tek Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 !!! - 98m2
Komuna e Parisit - Rruga Margarita Tutulani

Tek Komuna e Parisit, jepet me qira apartament 2+1+2 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7-katesh te mireadministr...

Qira
450€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapsi... - 107m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Komuna e Parisit, jepet me qira apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Qira
600€ / muaj
Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 121m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Faik Konica

Apartament 2+1 me Qira ne Zonen me te Preferuar ne Tirane, mes rruges se Elbasanit, dhe Stadiumit Air Albania! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje...

Qira
550€ / muaj

600€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2+1 Ne Qender Te Tir... - 100m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Tiranes, prane Galerise, Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri, te pajisur...

Qira
400€ / muaj
Tek Rruga Bogdaneve,jepet Me Qira Ambjen Komercial!!! - 45m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Ne jepet ambient 45 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edhe 1 tualet. N...

Qira
1,200€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qera Magazine Per Cdo Lloj Akti... - 500m2
Misto Mame - Rruga Misto Mame

Ne Misto Mame, jepet me qira magazine me siperfaqe 500 m/2, e pershtatshme per magazinim, oficine ose per nevoja te ndryshme te akiviteteve tregtare,...

Qira
900€ / muaj
Tek Zogu Zi Jepet Me Qira Ambient Për Zyra Me Akses Per... - 146m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Ring Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambjenti organizohet ne nje sallon openpace i cili ko...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Qender, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Se Bashku Me Gar... - 113m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Shume prane Qendres dhe 9 Katesheve, Jepet me Qira super Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te mairea...

Qira
400€ / muaj
Ne Qender, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Apartament... - 66m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne zonen me atraktive dhe multifunksionale te Tiranes, ne Qender tek Bulevardi Zogu i Pare, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e trete te nje...

Qira
340€ / muaj

400€ / muaj

Ne Rrugen Mine Peza, Jepet Apartament 2+1 Me Qira ! - 72m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Ne Rrugen Mine Peza, Prane Komisariatit Nr.3, Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 72 m2....

Qira
6,000€ / muaj
Ne Autostrade Jepet Me Qira, Super Godine Tregtare, Per... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Zogu I Zi, Pas Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Ko... - 30m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi, Pas Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Komercial 30 m2! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndodhur ne nje zone mjaft str...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

RENTED
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space! - 200m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 k...

Qira
800€ / muaj

1,000€ / muaj

Te Prokuroria, Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambien... - 125m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Pjeserisht I Mobiluar! Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
1,350€ / muaj

1,500€ / muaj

Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Qira
550€ / muaj

600€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri jepet me qira appartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me termoisolim. Siperf...

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Ti... - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

Qira
450€ / muaj
Ne Qender Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Super Vendodh... - 110m2
Qender - Toptani Plaza

Ne Qender te Tiranes, prane Plazza Hotel, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te banimit te nje pallati te ri, te...

Qira
1,500€ / muaj
Jepet Me Qera Super Apartament 3+1 Tek Sheshi Willson - 213m2
Sheshi Wilson - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Bllokut ne nje pallat cilesor ne rrugen “Abdyl Frasheri” jepet me qera super apartament luksoz me siperfaqe 213m. Apartamenti...

Qira
300€ / muaj

400€ / muaj

Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruges Kryeso... - 25m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shume afer Pazarit te Ri, ne fillim te rruges Tefta Tashko, jepet me qira dyqan 25 m2. Ambienti eshte open space, me fasade xhami dhe eshte buze rruge...

Qira
600€ / muaj
Te Xhamia E Tabakeve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 127m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve Jepet me Qira Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me...

Qira
1,700€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Duplex Per Zyra + 2 Garazhde ! - 350m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambient komercial Openspace per Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, ne formatin e duplexit. Amb...

Qira
600€ / muaj
Qender, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! - 86m2
Qender - Rruga Myrtezim Këlliçi

Qender, Jepet me Qira Ambient Ideal per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati me ashensor, buze rruge dhe ka siperfaqe 86 m2. E...

//do something