Shitje
161,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti struktu...

Shitje
185,000€

193,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, Me Arre... - 135m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Kontakt, shitet apartament 3+1+2, me aredim luksoz ! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Ky apartame...

Shitje
200,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Veri...

Shitje
170,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Duplex !!! - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet DuPlex me siperfaqe 105 m2 ne nje ndertim te vitit 2000. Apartamenti organizohet si me poshte;kati 1, koridori,ambient ndenjie,s...

Shitje
158,000€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 99m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i ci...

Shitje
158,000€
Te Rruga E Kavajes Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendn... - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne Rr. e Kavajes Shitet Apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

Shitje
169,000€
Tek Shkolla Petro Nini Shitet Super Apartament 3+1 !!! - 136m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Shitet Super Apartament 3+1+2 Prane Gjimnazi "Petro Nini Luarasi" me hapesire te bollshme,ne katin e katert te banimit te nje pallati te mireadministr...

Shitje
325,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 163m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Me Cmim Okazion !Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes ose jepet me qera. Am...

Shitje
213,000€

230,000€

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

Shitje
200,000€

218,000€

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial Openspace... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles Baletit,ne rrugen Petro Nini Luarasi, shitet ambient komercial ne katin zero me sip 70 m2. Aktushlisht eshte ne gjendje pune me kontrat...

Shitje
490,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen Ibrahim Rugova !!! - 143m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Ne rrugen Ibrahim Rrugova shitet ambient biznesi me sip 143 m2 ne katin 1 te nje ndertese 5 kateshe . Ambienti perbehet 3 salla ,2 tualete dhe orient...

Shitje
166,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe Te Madhe Dh... - 90m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 6 te te nje pallati 10 katesh te mirembajtur me 2 ashensore ndertim i vitit 2011 .Apa...

Shitje
249,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Penthouse - 171m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Super Penthouse ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. PentHouse ka sipërfaqe totale 171 m2 ne nje nga zonat me te kerkuarat e momenti...

Shitje
250,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Garazhd T... - 133m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1, shitet super duplex. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder komplekset me punimet me cilesore ne Tiran...

Shitje
156,000€
Shitet Duplex Prane Restorant Freskut !!! - 211m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor d...

Shitje
470,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perba...

Shitje
200,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartament 2+1+2 Me M... - 140m2
Ali Demi - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te në një pallat te i vitit 2002 i pajisur me...

Shitje
340,000€
Super Apartament 4+1 Ne Bllok Me Cmim Reference - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Bllokut ne nje pallat cilesor ne rrugen “Abdyl Frasheri” shitet super apartament luksoz me siperfaqe 213m. Apartamenti ka nje...

Tek Kompleksi Colombo Shitet Vilë Fantastike Super E In... - 218m2
Lunder - Sauk

Tek Kompleksi Kolombo shitet super vile. Vila eshte ndertuar vitet e fundit me te gjitha standartet e ndertimit. Ndodhet ne zone me gjelberim dhe aj...

Shitje
224,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Ne Zemer Te Bllokut!!!! - 140m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te mire te Bllokut, me 1600 euro metri katror ne nje pallat cilesor ne rrugen “Ismail Qemali“ shitet super apartament me siperfaqe 140m2....

Shitje
160,000€
Shitet Apartamet 2+1+2 Prane Pazarit Te Ri !!! - 107m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 107 m² dhe organizohet ne nje...

Shitje
280,000€

300,000€

Prane Atsh Te Pazari I Ri Shitet Super Apartament 3+1+2... - 149m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Te Pazari i RI Shitet Apartament 3+1 me Super Vendodhje .Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartam...

Shitje
200,000€

250,000€

RESERVED
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Inves... - 155m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
335,000€
Super Penthouse Per Shitje Te Kopshti Zoologjik - 290m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Te Kopshti Zologjik ne nje nga zonat me te kerkuara per banim shitet nje Penthause. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje Pallati 5 katesh i nd...

Shitje
160,000€
Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penth...

Shitje
187,000€

218,000€

Tek Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 Me Garazhd - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Shitet apartament lukoz 2+1, në zemër të Tiranës, tek Myslym Shyri. Apartamenti është i organizuar me sallon ndenje i cili është i bashkangjitur me...

Shitje
360,000€
Ne Qender Shitet Duplex I Supermobiluar!! - 176m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender Shitet Super Duplex 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe te 5 te nje pallati te ndodhur ne zemer te Tiranes nj...

Shitje
155,000€
Prane Gjimnazit Petro Nini Shitet Apartament 2+1 - 111m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit Petro Nini Shitet Aparatment 2+1+2 Tualete Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te teknik te nje pallati 12-katesh te mi...

Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
165,000€
Pranë Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Në Ndërtim Të Ri, Sh... - 118m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Tek Kompleksi Halisoft prane Teg ne ndertim te vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Fantastik. Kompleksi dallohet per punime cilesore dhe ba...

Shitje
470,000€
Te Ambasador 3 Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te... - 145m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane stadiumit Air Albania, te Ambasador 3 shitet Super Apartament 2+1 me pamje spektakolare .Pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze , shumë af...

Shitje
255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

Shitje
165,000€
Tek Rruga E Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

Shitje
220,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Pamje... - 235m2
Kodra e Diellit - Rruga e Ullishtes

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Dupleks me pamje fantastike nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 & 5, te nje pallati te ri i adm...

Shitje
550,000€
EXCLUSIVE
Vilë Për Bosa Në Linzë - 350m2
Dajt - Linzë

Kjo eshte nje vile e rralle me pamje spektakolare nga Tirana, cilesi superiore ndertimi dhe vendndodhje fantastike. Vila ndodhet ne zonen e Linzes vet...

//do something