Për Shitje
120,000€
Zyrë - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

Për Shitje
135,000€
Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Halili - 123m2
Selvi - Rruga e Dibrës

Shitet super apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te njohura te Tiranes, Kompleksi Halili, i njohur per ndertimet cilesore dhe pozicionin strategji...

Për Shitje
128,000€
Dyqan - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Për Shitje
115,000€
Super Apartament 2+1 Me Pamje Nga Liqeni - 128m2
Kopshti Botanik - Rruga Hamdi Sina

Shitet super Apartament 2+1 me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga Dajti, liqeni i Tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. Apartamenti nd...

Për Shitje
106,000€
Apartament 2+1 - 116m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te Tiranes te Kopshti Zoologjik shitet nje apartament 2+1. Apartamenti eshte pjese e nje nga kompleksev...

Për Shitje
121,500€
Apartament 2+1 - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te rruga e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades m...

Për Shitje
115,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik! - 105m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ngjitur me rrethimin e kopshtit ne mes te gjelberimit dhe arjit te paster larg zhurmave te qytetit vendi ideal per te jetuar shite...

Për Shitje
120,000€
Tek Rruga Qemal Stafa, Shitet Dyqan - 60m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, shitet Dyqan, ne katin e pare te nje pallati te ri, per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfry...

Për Shitje
135,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate - 115m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Sina, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqe eshte 115 m2 + 40 m2 verande....