Shitje
124,000€
Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Shitje
138,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 136m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Tek Materniteti i Ri, shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe o...

Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

Shitje
105,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

Shitje
135,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Ambient Per Investim Dhe Banim... - 111m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament per banim dhe investim 2+1+2 tualete me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 8-katesh,...

Shitje
105,500€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 3+1... - 135m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 3+1+2 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Residence Turdiu...

Shitje
136,000€
EXCLUSIVE
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1... - 126m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartame...

Shitje
139,000€

149,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 135m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte...

Shitje
99,000€

118,000€

Tek Kompleksi Magnet Shitet Super Apartament 2+1 !! - 95m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Te Kompleksi Magnet, rruga Ndre Mjeda, shitet apartament 2+1 ne katin e peste te pallatit Eagle. Pallati ju ofron standartet me te larta te jeteses, k...

//do something