Për Shitje
125,000€
Tek Kop.zologjik, Shitet Apartament 2+1+2 - 107m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti...

Për Shitje
148,000€
Apartament - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat...

Për Shitje
120,000€
Apartament 2+1 - 115m2
Zogu i Zi - Don Bosco

Prane Zogut te Zi, Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me 2 ashensore,...

Për Shitje
118,000€
Apartament 2+1 - 102m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartament me cmime kleringu per vetem 1150 Euro/m2. Apartamenti, ka siperfaq...

Për Shitje
130,000€
Bar-Restaurant - 90m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Rruga Frank Bardhi, mbi rrethrrotullimin e Selites, shitet Lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e Lokalit eshte 81 m2 duke perf...

Për Shitje
105,000€
Apartament 2+1 - 91m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 91m². Apartamentin ndodhet ne katin e pes...

Për Shitje
128,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Marko Boçari

Prane Nobis, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe i miradministruar. Apartamenti ka planimet...

Për Shitje
135,000€
Apartament 2+1 - 127m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles se Kuqe dhe vetem 5 minuta larg nga Qendra e Tiranes, Shitet nje Apartament 2+1+2 me punime shume cilesore, i cili ndodhet ne katin e 3...

Për Shitje
120,000€
Dyqan - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m...