Shitje
128,000€

135,000€

EXCLUSIVE
Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apar... - 100m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me shume diell. Apartamenti ka orientime Jug-Perendim dhe ka nje planime...

Shitje
130,000€

140,000€

Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer... - 97m2
Liqeni Artificial - Rruga e Kosovarëve

Shitet super apartament 2+1+2 tek Rruga e Kosovareve, nje nga zonat me te kerkuara per momentin ne treg, per shkak te kushteve te jeteses qe ofron. Zo...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2 Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

Shitje
130,000€

135,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te K...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Hapesira Te Bollshme, Orientim Jug-Lindje. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rruge...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri dhe Orientim Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kava...

Shitje
122,500€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 108m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri Dhe Pamje Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes...

Shitje
118,800€

122,000€

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 108m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...

//do something