Për Shitje
143,000€
Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 125m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

Për Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policis Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Për Shitje
145,000€
Apartament 3+1 - 120m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

Për Shitje
115,000€
Dyqan - 64m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Shitet Lokal i arreduar perball me shkollen "Harry Fulz". Ambjenti eshte lokal funkisional dhe ka qene i lene me qira per rreth 6 vite. Posedon dhe n...

Për Shitje
125,000€
Ne Rrugen Muhamed Deliu Shitet Apartament 3+1+2 - 240m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto eshte gati 125 m2 dhe pjesa e ba...

Për Shitje
135,000€
Apartament 3+1 - 118m2
Don Bosko - Don Bosco

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Për Shitje
110,000€
Apartament 2+1 - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne krahe te Kristal Center, tek pallatet e arabit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120m2 bruto, ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Apartamenti...

Për Shitje
119,000€
Apartament 2+1 - 107m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor...

Për Shitje
107,000€
Dyqan - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...