Për Shitje
150,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Qendres Per Investim !!! - 105m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Ne fillim te rruges tek Blv. Zogu i Pare , prane Fakultetit te Shkencave , shitet apartament 2+1+2 tualete , ne katin e 3-te te pallati te ri, nderti...

Për Shitje
130,000€
Okazion, Shitet Bar Kafe Pranë Kopshtit Botanik Me Cm... - 93m2
Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Kopshtit Botanik ne rruga kryesore , Shitet Super Ambjent Komercial Bar Kafe me Siperfaqe te brendshme 93 m2, totalisht i arreduar me desig...

Për Shitje
125,000€
Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Super Apartament 2+1+2 +... - 98m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cile...

Për Shitje
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...

Për Shitje
150,000€
Mbi Komunen E Parisit Shitet Ambjent Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, Shitet Ambjent Komercial me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri.aktualisht...

Për Shitje
135,000€
Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Ter... - 180m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati teper te mirembajtur dhe mir...

Për Shitje
110,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 2+1 Me Certifika... - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

SHITET apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto, 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sall...

Për Shitje
144,500€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

Për Shitje
115,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko! - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashens...