Shitje
116,600€

118,000€

Tek Zogu I Zi, Shitet Ap.2+1, Me Orientim Nga Lindja - 102m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartament me cmime kleringu per vetem 1150 Euro/m2. Apartamenti, ka siperfaq...

Shitje
110,000€

119,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 92m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1,me cmim reference , me vendodhje perfekte per investim por edhe per banim ne katin e katert te nje pallati ekzist...

Shitje
115,000€
Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Super Inve... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Te Komuna e Paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te bollshme dhe me shum drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 8- te nje p...

Shitje
125,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 145m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh i organizua...

Shitje
125,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 145m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh i organizu...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
115,000€
Prane Teleferikut, Shitet Apartament 3+1+2 - 200m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore....

Shitje
122,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bo... - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Zonen me te mire ne Tirane ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 6-katesh...

Shitje
124,000€
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

//do something