Për Shitje
100,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Prane Hipotekes! - 103m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Kompleksi Gener 2 prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2, i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor dh...

Për Shitje
142,000€
Okazion Tek Kompleksi Homeplan Shitet Apartament 2+1+... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori , ne Kompleksin HOMEPLAN ,shitet okazion apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 164 m2, ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, ndertim...

Për Shitje
98,000€
Super Apartament 2+1 Prane Zoologjikut - 112m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Ne zonen e Zoologjikut shitet super apartament 2+1+2 me sip 112m² planimetri te rregullt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte...

Për Shitje
120,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Papafingo - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Papafingo 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organ...

Për Shitje
101,000€
Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 2+1 - 113m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1, ne katin 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka strukture shume te rr...

Për Shitje
120,000€
Pranë Kopshtit Botanik, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 150m2
Kopshti Botanik - Rruga Kodra e Diellit

Pranë Kopshtit Botanik, ne katin e 7 të një Pallati të Ri 9 katësh të vitit 2007 i pajisur me Ashensor, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete me h...

Për Shitje
115,000€
Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1 , Mundesi Konvertim... - 105m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri , ne rrugen Hoxha Tasim , Shitet apartament 2+1+2 tualete , pjeserisht i mobiluar ,me mundesi konvertimi ne 3+1, ne katin e dyte te nj...

Për Shitje
135,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Shkolla Baletit! - 125m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Shitet super apartament 2+1+2 tek Shkolla e Baletit ne katin e 4 te nje pallati 9 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe...

Për Shitje
137,000€
Apartament Ne Shitje Prane Ring Center! - 100m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Ne Zonen me strategjike ne Tirane, ne Zogun e Zi, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...