Shitje
113,000€

115,000€

Shitet Apartament 3+1 Qender - 79m2
Qender - Rruga Çamëria

MUNDESI IDEALE PER BIZNES. Shitet apartament 3+1 ne zonen qendrore te Tiranes, egzaktesit tek shkolla "Kristoforidhi" tek rruga e tregut Cam. Apartame...

Shitje
147,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p...

Shitje
120,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe P... - 108m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 2+1, me orientim dhe pamje fantastike. Apartamenti strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenj...

Shitje
139,000€

148,000€

EXCLUSIVE
Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 +Garazh - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Te Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit nga zonat me te kerkuara te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 me Garazh. Apartamenti ndodhet ne kati...

Shitje
87,000€

102,000€

Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1, Super I... - 100m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, Shitet Super Apartament 2+1, i investuar totalisht nga vete pronari. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te një pallati te ri...

Shitje
133,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion! - 146m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe ÇMIM OKAZION 900 Euro/m2. Apartamenti lokalizohet ne nje komp...

Shitje
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

Shitje
105,000€

110,000€

Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1 + Post Parkimi - 132m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Don Bosko , në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 3+1 dhe 2 ballkone me ndricim shume natyral...

Shitje
122,000€

138,000€

Prane Qendres, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Rinovu... - 117m2
Qender - Kavaja Street

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes 300 metra larg sheshit Skenderbej, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, e plotesuar me te gjitha sh...

//do something