Për Shitje
62,000€
Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe... - 57m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla sil...

Për Shitje
55,000€
Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Inves... - 52m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit i cili eshte i pajisur me ashensor dhe i...

Për Shitje
52,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 105m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualish...

Për Shitje
68,000€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te B... - 101m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji, prane Concord Center, Shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te nd...

Për Shitje
93,500€
Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Ap. 2+1+2 - 110m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhon Kenedi

Ne fillim te Kodres se Diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me dy ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

Për Shitje
70,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambjent Per Zyra - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, tek Komuna e Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra! Ambjenti ndodhet ne katin 1 te...

Për Shitje
75,000€
Fresk, Shitet Apartament 2 + 1 + 2!!! - 122m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tualete , ne katin e 5-te te nje pallati te ri , ndertim i viteve te fundit i paji...

Për Shitje
89,000€
Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Boll... - 81m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Pranë Supermarketit Big Market në rrugën Him Kolli, Shitet Apartament 1+1 në katin e 3 të një Pallati të Ri me Ashensor. Apartament ka një Sipërfaqe...

Për Shitje
85,000€
Ne Rrugen Xhanfize Keko Shitet Super Apartament 3+1 !! - 105m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhanfize Keko, prane 'Vorri i Bomit', shitet apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqe banimi 105m2...