Për Qira

1,200€ / muaj

Zyrë - 120m2

Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Për Qira

400€ / muaj

400€ / muaj

Zyrë - 60m2

Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 1+1. Zyra ka siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne dy hapsira njera me ballkon dhe nje tualet. E...

Për Qira

450€ / muaj

Apartament 2+1 - 138m2

Don Bosko - Don Bosco

Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne ka...

Për Qira

700€ / muaj

Apartament 2+1 - 100m2

Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 10 te nje pallati te ri 12 katesh dhe i...

Për Qira

3,500€ / muaj

Vilë - 470m2

Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Vila eshte 4 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Sun Hill Residence. Ka sipërfaqe totale ndertimi 470 m2 . Vila ndodhet ne pozi...

Për Qira

900€ / muaj

1,000€ / muaj

EXCLUSIVE

Apartament 2+1 - 115m2

Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Për Qira

400€ / muaj

400€ / muaj

Apartament 2+1 - 93m2

Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Qira

470€ / muaj

Apartament 2+1 - 107m2

Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Sheshi Wilson, Jepet me Qira Apartament 2+1 në Pallat të Ri dhe me Arredim Komod. Rruga Zef Jubani, pranë Sheshi Wilson, Jepet me Qira Apartament 2...

Për Qira

600€ / muaj

Apartament 4+1 - 129m2

Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...