Qira
380€ / muaj

400€ / muaj

EXCLUSIVE
Tek Kompleksi Vizion Jepet Me Qira Super Apartament 1+1... - 70m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira super Apartament i mobiluar tek Kompleksi Vizion+ bashke me nje post parkimi ne katin -1. Vlera mujore Qirase eshte e diskutueshme. Apar...

Qira
490€ / muaj
Jepet Me Qera Apartament 1+1, Te Artubina!! - 52m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Teatrit Artubina ne nje pallat te ri te mire administruar dhe me ashensor, jepet me qera apartament 1+1 i sapo investuar, i mobiluar me shije d...

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Tek Zogu Zi Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 150m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

Qira
1,500€ / muaj

1,600€ / muaj

Ne Qender Jepet Zyre Me Qira Me Pamje Fantastike ! - 163m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Internacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira me pamje fantastike. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyra...

Qira
1,200€ / muaj
EXCLUSIVE
Tek Pazari I Ri Jepet Super Vile Me Qira!! - 160m2
Pazari i Ri - Sheshi Avni Rustemi

Jepet Vile me Qira tek Pazari i Ri. Vila eshte e investuar rishtazi dhe e pa banuar. Struktura e saj eshte shume perfekte me 3 dhoma gjumi 2 tualete n...

Qira
550€ / muaj

650€ / muaj

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Garazh !!! - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
300€ / muaj

400€ / muaj

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor. Organizohet ne...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Tek Rruga E Elbasa... - 95m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me Qira ne Zonen me te Preferuar ne Tirane, mes rruges se Elbasanit, dhe Stadiumit Air Albania! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje...

Qira
600€ / muaj
Te Kodra E Diellit Rezidenca 1, Jepet Me Qira Apartame... - 123m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit jepet me qira apartament duplex, 2+1+2 ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apart...

Qira
900€ / muaj

1,200€ / muaj

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per... - 240m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial jepet me qira nje duplex e ndodhur ne nje vile tre kateshe. Shkallet e jashtme te cilat te ngjisin ne hollin e k...

Qira
500€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

Qira
1,400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Totalisht Investuar!!! - 134m2
Komuna e Parisit - Rruga Emin Duraku

Tek Kryqezimi i Komunes se Parisit jepet me qira, super apartament 2+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 4 te nje pallati te ri te...

Qira
500€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Persh... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

Qira
450€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se Baleti... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per familjare....

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

Qira
850€ / muaj

950€ / muaj

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

Super Apartament Me Qera 3+1, Me Post Parkimi Tek Delij... - 123m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne kompleksin “Delijorgji” jepet me qera super apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me organizim perfekt. Apartamenti organizohet ne hapesiren e nd...

Qira
600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Duplex Me Super Pamje... - 144m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Jepet me qira duplex me super pamje nga parku i Tiranes. Dupleksi ka modelin e një vile, ku përveç strukturës së brendshme të org...

Qira
700€ / muaj
Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Gar... - 95m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1, me Garazhd, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Ne Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira!! - 94m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Pas Tirana International Hotel, ne qender te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 11-katesh...

Qira
500€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira Tek Parari I Ri 2+1+2, Me Obor... - 130m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Tek Pazari I Ri jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne nje vile luksoze. Apartamenti ka stukture te rregullt dhe organizohet ne ko...

Qira
400€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik. Jepet Me Qira Super Apartament... - 90m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Qira
600€ / muaj
Tek " Petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Apartament 3+1+... - 122m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodh...

Qira
700€ / muaj

750€ / muaj

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Sapo Investuar !!! - 148m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek rruga "Hoxha Tahsim" prane Optika Roma jepet me qira apartament 3+1+2 pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra e Diellit prane supermarket Aldi jepet me qira super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit t...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

Qira
450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Apartament 2+1 - 123m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Ne Komunen e Parisit, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ngjitur me Qendren Kristal, jepet Apartament 2+1+2, ne katin 4-te te nje pallati te ri 5...

Qira
450€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Apartamenti 1+1 Me Qira Me Sup... - 76m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne zonen Ish Ekspozites jepet apartament 1+1 me qira me akeses shume te mire me qendren. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te 2008, te mireadministrua...

Qira
660€ / muaj
RENTED
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Qira
1,250€ / muaj
RENTED
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

Qira
1,000€ / muaj
Perballe Qsut, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!!! - 138m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Perballe QSUT, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vete...

//do something