Qira
330€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, jepet me qira Magazine (Gjysem Bodrum) ne nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe...

Qira
330€ / muaj
Prane Rruges Se Kosovareve, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 70m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Tek Kryqezimi i Rruges se Kosovareve me Rrugen Liman Kaba jepet me Qira 1+1 i Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kates...

Qira
320€ / muaj
Tek Rruga E Kosovareve, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! - 70m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Tek Kryqezimi i Rruges se Kosovareve me Rrugen Liman Kaba jepet me Qira Apartament 1+1 i Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje nderte...

Qira
350€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rr. “Myslym Shyri” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire...

Qira
330€ / muaj
Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Kati... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, jepet me qira nje apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje vile me 3 kate. Apartament ndodhet ne nje vile buze rruges ne katin e 2...

Qira
350€ / muaj
Uet, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orientim Pe... - 60m2
UET - Rruga Shefqet Musaraj

Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon...

Qira
330€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, perballe Drejtorise se Policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministru...

Qira
310€ / muaj

350€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1 -Papafingo ! - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me Qira Apartament 2+1, kati i 2-te i nje Vile fantastike ne zonen e Don Boskos. Apartament ka siperfaqe 130 m2, i arreduar me stil dhe i pozici...

Qira
350€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Sup... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek nje nga zonat me te mira ne Tirane, ne Bllok jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar si...

//do something