Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapoinvest... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Ne Vasil Shanto, Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2005, eshte i organizuar ne...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 2+1 , Prane Hilton,... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hilton, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" jepet me qira per zyra apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

Qira
350€ / muaj
Tek Rezidenca Quartum, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me... - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Rezidenca Quartum, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes per te jetuar per kushtet qe ofron, jepet me qira Apartament 1+1, ne katin 3-t...

Qira
350€ / muaj
Tek Komuna Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 120m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna Parist jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte me siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh m...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa jepet zyre me qira. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne z...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market jepet me qira super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkeko...

Qira
350€ / muaj

340€ / muaj

Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 72m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne Rr. “Myslym Shyri” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje hapsire...

Qira
350€ / muaj
Tek Shkolla"petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Ambient K... - 45m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Shkolla "Petro Nini Luarasi", ne katin zero te nje pallati kater katesh te vitit 2010.Ambjenti eshte i pershtashem...

Qira
350€ / muaj
Pranë Kompleksit Kontakt, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyr... - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Jepet me qira Ambjent per zyra ose cfaredo lloj aktiviteti te mundshem.Ka dy dhoma me hapesire te bollshme,nje tualet me aspirim natyral,nje ballkon m...

Qira
310€ / muaj
RENTED
Tek Rruga E Elbasanit Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i viti...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile Ne Mullet - 142m2
Mullet - Mullet

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne Mullet me siperfaqe 142m² e ndare ne tre dhoma gjumi, nje guzhine gatimi, nje hapsire e madhe ndenje, dy tuale...

Qira
320€ / muaj

330€ / muaj

RENTED
Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...

//do something