Qira
300€ / muaj
Ne Astir Jepet Me Qira Super Apartament Komod 2+1 !!! - 114m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 114m2. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti...

Qira
290€ / muaj
Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per... - 47m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Maliq Muço

Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Zyra ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues i cili pozicionohet ne nje zone mjaft...

Qira
300€ / muaj
Te Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! - 80m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Te Zogu I Zi, Jepet me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar me vendodhje shume...

Qira
300€ / muaj
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Qira
260€ / muaj
Ne Fresk Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Post Parkimi !... - 120m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit jepet me qira apartament 3+1 dhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh me ashensor deri ne katin...

Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Zogu I Pare!! - 22m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare , jepet Zyre me Qira me siperfaqe 22m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Zyra ndodhet ne nje nga pikat me te mira...

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Biznesi Me Qera - 39m2
Blv. Bajram Curri - Komuna e Parisit

Ne Blv. Bajram Curri, perballe ish Ekspozites jepet me qera ambjent biznesi me sip te hipotekuar 39m. Ambjenti eshte gjysem bodrum me tre shkalle. Ka...

Qira
300€ / muaj
Ne Brryl Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi... - 80m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Brryl, ne rrugen Odise Grillo jepet me qira apartament 2+1 me ambient gatimi te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...

Qira
300€ / muaj
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesir... - 80m2
Tregu Elektrik - Rruga Shyqyri Ishmi

Tregu Elektrik, prane rruges Ali Demi, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzist...

Qira
300€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes! - 94m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, jepet me qira ambient per biznes. Dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nj...

Qira
300€ / muaj
Fresk, Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar!! - 72m2
Fresku - Qesarake

Fresk, pas restorant Qeasaraka, jepet me qira apartament 1+1 i investuar dhe i paperdorur me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

Qira
200€ / muaj

285€ / muaj

Jepet Ambjent Komercial I Projektuar Per Zyre! - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira zyre 20m² ne nje ambjent komercial te projektuar per zyra dhe she...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

Qira
260€ / muaj
RENTED
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 1+1! - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Perball Maternitetit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 51m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit te Ri ne rrugen Sitki Cico jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem per zyre . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pall...

Qira
300€ / muaj
Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 50m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Tek Selvia jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per zyra biznes...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Gintash, Apartament 3+1 Me Qira - 122m2
Laprake - Laprakë

Tek Kompleksi Gintash, jepet me qira nje apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 8-katesh i disponueshem per banim edhe per biznes. Apartamenti...

Qira
300€ / muaj
RENTED
Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mo... - 90m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Grigor Gjirokastriti

Ne nje nga zonat me te kerkuara Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te...

Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira 1+1 Tek Kompleksi Panorama, Tek Hipoteka. - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama me nje siperfaqe 67 m2. Apartamenti ndodhet katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor i paji...

Qira
300€ / muaj
Te Kontakt, Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 64 m2,...

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

Qira
300€ / muaj
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 52m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe t...

//do something