Qira
250€ / muaj
Ne Sauk, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 90m2
Sauk - Sauk

Ne Sauk, Jepet me Qira Apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe me orientim Jug -Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Vile 4- kateshe,...

Qira
250€ / muaj
Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13-katesh te mireadministrua...

Qira
250€ / muaj
Jepet Zyre Me Qira E Mobiluar Tek Drejtoria E Policise! - 30m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyre me qira. Ambienti eshte openspace i mobiluar dhe nje tualet. Orientimi krijon krijo...

Qira
250€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 30m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka...

Qira
210€ / muaj
Qytet Studenti, Jepet Ambienti Me Qira !!! - 20m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Tek rruga " Pjeter Budi", jepet me qira ambienti i pershtatshem per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte i ndare...

Qira
250€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Ambient Komercial Me Qira!!! - 90m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 95m2. E...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te Telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan/zyre Me Qera Prane Tregut Ҫam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam jepet me qera dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i...

Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me 1 Post Parkimi Ne Rru... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres ne rruge kryesore jepet me qira apartamenti 1+1 bosh me 1 post parkimi te perfshire ne cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

//do something