Për Qira
250€ / muaj
Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira A... - 43m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtashem Per Te Gjitha Aktivitetet!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli! - 66m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli ne Ali Dem, ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh, me siperfaqe 66 m2 dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti o...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 95m2. E...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 ! - 90m2
Sauk - Sauk

Ne Sauk, Jepet me Qera Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Jug -Lindje . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Vile 4- kateshe...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Apartament Ne Prone Rezidenciale Me Mundesi Parki... - 116m2
Porcelan - Rruga Kokonozeve

Apartament 2+1 , pjese e nje vile . Ka dhe vend parkimi. . Guzhina eshte e ndare nga salloni dhe punimet jane shume cilesore. Eshte i mobiluar, dhe...

Për Qira
220€ / muaj
Ne Astir, Prane Bar Artisti, Jepet Me Qira Apartment 2+... - 114m2
Astir - Sheshi Astiri

Ne zonen e Astirit, Prane Bar Artisti, Jepet me Qira Apartment 2+1+2 Pjeserisht i Mobiluar! Nje nga zonat qe ka marre Zhvillim te madh se fundmi edhe...

Për Qira
250€ / muaj
Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje... - 75m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne Tirane, Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pam...