Shitje
256,500€

266,000€

Ne Qender, Shitet Super Duplex 4+1+2 I Pershtatshem Per... - 190m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet super duplex me siperfaqe totale 190 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-4 banimi dhe 6-7 teknik te nje pallati te ndertu...

Shitje
240,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perball ish stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bul...

Shitje
207,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

Shitje
210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

Shitje
300,000€
Ne Astir, Shitet Njesi Tregtare !! - 272m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir ne nje zone shume dinamike dhe me levizje te larte, shitet njesi tregtare per zhvillim biznesi. Ambjenti ndahet ne dy kate dhe eshte i dhene...

Shitje
215,000€
Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje - 167m2
Sheshi Wilson - Rruga Moskat

Sheshi Wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. Apartamenti eshte i organizuar ne forme duplex ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallat...

Shitje
248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

Shitje
350,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 227m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Ambient Komercial. Zyrat jane prone e nje studio arkitekture dhe jane dizenjuar e mobiluar ne menyre shume elegante. Ato s...

Shitje
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

Shitje
165,000€

170,000€

Tek Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, Shitet Ap 3+1 ! - 164m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. Apartamenti esht i or...

Shitje
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

Shitje
210,000€
Tek Zogu I Zi, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te B... - 131m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi prane Catar Center Shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 131 m2 bruto dhe 124.5 m2 neto ndod...

Shitje
170,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

Shitje
320,000€

350,000€

Prane Viles Gold, Shitet Super Ambient Komercial Open S... - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

Tek rruga e Dibres, prane Vila Gold Shitet Super Ambient Open Space i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje p...

Shitje
180,000€

185,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Super Verande, Ne Zemer Te Tir... - 125m2
Parlamenti - Rruga Jeronim De Rada

Tek Parlamenti, shitet super apartament me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo perfunduar dhe mireadministruar...

Shitje
185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, parukeri, qender estetike, klinike, loka...

Shitje
150,000€

160,000€

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penth...

Shitje
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

Shitje
250,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !... - 155m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit ''Petro Nini Luarasi" shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-...

Shitje
200,000€
Okazion!!! Shitet Ambient Biznesi, Prane Shkolles Se Ba... - 340m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Okazion!! Shitet Ambient Komercial i Kategorise Bar-Kafe , ne Rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 238 m/2 dhe s...

Shitje
175,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Te Kompleksi Dinamo !!!!! - 128m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Liman Kaba

Te Kompleksi Dinamo ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, sh...

Shitje
160,000€
Te Zogu I Zi, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Boll... - 123m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi, shume prane qendres se Tiranes shitet apartament i mobiluar me siperfaqe 123 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 9...

Shitje
170,000€
Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto...

Shitje
159,000€

160,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla...

Shitje
180,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Investim... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit, Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, me investim cilesor! Ky apartament ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri, me...

Shitje
165,000€
Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 3+1+2 Ideal... - 164m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet super apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te mireadminist...

Shitje
204,000€
Kompleksi Halili, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 170m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Kompleksi Halili, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me 2 ashens...

Shitje
395,000€
EXCLUSIVE
Shitet Dyqan Duplex Tek Garda Me Cmim Okazion ! - 132m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Shitet Dyqan tek Grada ne rrugen "Lidhja E Prizrenit" me cmim okazion. Dyqani eshte ne kendin e pallatit me mundesi brandimi pasi ka rreth 40 meter fa...

Shitje
225,000€

250,000€

Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 184m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje mahnitese nga Liqeni dhe nga Tirana. Ky penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit...

Shitje
250,000€

325,000€

Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion ! - 163m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Cmim Okazion !Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes ose jepet me qera. Ambie...

Shitje
190,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartament 3+... - 143m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, tek pallati Flutura, shitet super apartament 3+1 i i invesuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me d...

Shitje
292,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Zonen E Bllokut!! - 146m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet Apartament 4+1, i konvertuar ne 3+1, ne zemer te Tiranes, ne zonen e Bllokut, ne nje pallat te mire administruar dhe me punime shume cilesore....

Shitje
300,000€
Shitet Apartament Tek Park Gate Super I Investuar Me Po... - 146m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Park Gate, shitet apartament 2+1+2 i shfrytezuar per zyra, me nje lokacion fantastik ne nje nga ndertimet me cilesore ne Tirane. Apartamenti organ...

Shitje
310,000€

320,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 - 162m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Bllok. Zona eshte nje nga me elitaret dhe me te kerkuarat ne kryeqytet, e plotesuar me te gjjitha sherbimet e nevojsh...

Shitje
184,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Luksoz Prane Ish Ekspozites - 115m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne zonen e ish Ekspozites shitet apartament luksoz 2+1 me planimetri shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me a...

Shitje
212,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

//do something