Shitje
103,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...

Shitje
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit, Shitet Apartament 3+1... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Komuna e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Bill Klinton, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 3-te te nje pallati te ri dhe...

Shitje
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i c...

Shitje
125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1+2, i investuar shume...

Shitje
108,000€

112,000€

Okazion !!! Shitet Super Apartament 2+1, Tek Ish Stacio... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish Stacioni i Trenit, shume prane Bulevardit Te Ri dhe qendres se Tiranes shitet super apartament 2+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne kat...

Shitje
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2, Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

Shitje
117,250€
SOLD
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

Shitje
133,000€

137,000€

EXCLUSIVE
Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh, ndertim i viteve te fundit te miremba...

Shitje
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate !!! - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni i Thate ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, shit...

Shitje
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft, Me Pamje Fant... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

Shitje
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

Shitje
135,000€

147,000€

Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1,... - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një pallati të ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lartë në vi...

Shitje
144,000€
Tek 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te R... - 110m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1 me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te r...

Shitje
114,000€

125,000€

Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 3+1+2 Super Moder... - 94m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht tek Pallatet Cabej shitet super apartament 3+1+2 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 9 katesh te...

Shitje
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

Shitje
125,000€
Prane Vila Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 146m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Rruges se Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka siper...

Shitje
139,000€
Ne Brryl Shitet Apartament 2+1+ 2 Bashke Me 2 Poste P... - 120m2
Brryli - Rruga Sadik Petrela

Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult ( njeri eshte i perfshire ne kete cmim po...

Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

Shitje
104,000€
Prane Gjimnazit Partizani Shitet Apartament 2+1 - 104m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Gjimnazit Partizani ne rrugen Riza Cerova Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banimi te nje pallati 8...

Shitje
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara...

Shitje
111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

Shitje
121,600€

125,500€

Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Shitje
130,000€
Ne Durres Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Durres - Rruga Grigor Durrsaku

Ne Durres prane Bashkise Shitet apartament 2+1+2 tualete me hapsira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 ndodhet ne katin...

Shitje
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1, Me A... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetorit pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

Shitje
120,000€

125,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 !! - 118m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Shitet apartament 2+1 me ne rrugen Fortuzi, nje nga zonat kryesore te Tiranes per pozicionin strategjik ku ndodhet. Afersia me qendren nga njera ane,...

Shitje
131,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Post... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

Shitje
125,000€

150,000€

21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion !!! - 61m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

Shitje
122,000€
Ne Laprake, Tek E-88 Shitet Apartament 2+1+2, Me Planim... - 122m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, tek E-88, shitet apartament 2+1+2, me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nento...

Shitje
105,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 112m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...

Shitje
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi "a.z Cajupi", Shitet Apartament 3+1+2 Me H... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

Shitje
103,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi mjaft e mire per investim. Kompleksi ku ndodhet apartament...

Shitje
138,000€
Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Te Rruga e Elbasanit, shitet super apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe garazhd! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me...

Shitje
120,000€
Tek Kompleksi Kristal Center, Shitet Super Apartament 2... - 94m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kopmleksi Kristal Center, shitet apartament 2+1+2 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te r...

Shitje
120,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 81m2
Pazari i Ri - Rruga Luigj Gurakuqi

Tek Pazari i Ri prane NEPTUN shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt me kuzhine te vecuar. Apartamenti me siperfaqe 81 m2 ndodhet ne katin e 3...

//do something