Shitje
119,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern! Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones i perfunduar n...

Shitje
127,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi... - 47m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, buze rruges kryesore shitet dyqan me siperfaqe 47 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh f...

Shitje
130,000€
Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te B... - 124m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Komuna e Parisit, prane Credins Bank, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor me 10 k...

Shitje
125,000€
Prane Vila Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 146m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Rruges se Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka siper...

Shitje
98,000€

101,000€

Prane Shkolles Kuqe, Ne Rrugen Riza Cerova, Shitet Apar... - 101m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Kuqe, Ne Rrugen Riza Cerova, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri te Rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri...

Shitje
125,000€
Te Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1 - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super Apartament 2+1 super i investuar me planimetri te regullt, , me administrim nga vete firma ndertuese dhe me dy ash...

Shitje
105,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Ne Zonen E Kodres Se Dielli... - 124m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Ne zonen e Kodres se Diellit, ne rr. “Bill Klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124m. A...

Shitje
117,500€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

Shitje
121,000€
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadminist...

//do something