Shitje
43,000€
Ne Ali Dem Shitet Garsioniere Ne Ndertim Te Ri !!! - 47m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem shitet garsiniore ne katin 4 te nje pallati 6 katesh ne faze ndertimi. Ndertimi ka punime cilesire dhe bashkekohore me termoizolim , vetrat...

Shitje
50,000€
Tek Irfan Tomini Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të... - 59m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne planimetri shume te rregullt ne koridor, ambjent n...

Shitje
38,000€
RESERVED
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 67m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

Shitje
45,000€

50,000€

Në Ali Dem Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Të Rregu... - 54m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem buze rruges kryesore shitet apartamnet 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i mireadmi...

Shitje
37,500€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 64m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

Shitje
48,000€
EXCLUSIVE
Prane Hotel Diplomat 2 Shitet Apartament 1+1 Per Invest... - 53m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, prane Hotel Diplomat 2, shitet apartament 1+1 per investim ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i...

Shitje
47,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial !!! - 25m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 5 kateshe ndertim i vitit 2000. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka mu...

Shitje
42,000€

50,000€

RESERVED
Ne Rrugen Dalip Topi Shitet Apartament 2+1 !!! - 74m2
Fresku - Rruga Dalip Topi

Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Aparta...

Shitje
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

Shitje
43,000€

45,000€

Ne Brryl Shitet Apartament 1+1 Mundesi Shume E Mire Inv... - 51m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Brryl shitet apartament 1+1, ne nje pallat 6 katesh i mirembajtur dhe pa demtime nga termeti. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe organizohet...

Shitje
43,000€
Ne Rrugen Pandi Dardha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 65m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Rrugen Pandi Dardha shume prane Karburant Kastratit shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shpernd...

Shitje
45,500€
SOLD
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

Shitje
47,000€
Shitet Apartament 1+1 - 56m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 56 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne planimetri shume te rregullt ne koridor, ambjent n...

Shitje
50,000€
Sheshi Wilson, Shitet Dyqan Me Cmim Te Mire - 20m2
Sheshi Wilson - Rruga Nikolla Tupe

Prane Sheshit Wilson, shitet dyqan me cmim te favorshem. Dyqan ndodhet ne katin 0 dhe eshte i orgnizuar nga nje hapsire prej 20 dhe aktualisht eshte i...

Shitje
45,000€
Shitet Apartament Me Planimetri Te Rregullte - 66m2
Allias - Rruga Halit Bega

Allias, prane shkolles Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5...

Shitje
47,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 87m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 , ne katin e 3-te te nje pallati 7-katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me ashenso...

Shitje
45,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Ofron nje koncept modern te jetes...

Shitje
44,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47m2. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 11-katesh buze rruges kryesore. I pershtatur ne...

Shitje
40,000€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perend... - 48m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio Prane Shkolles Gjon Buzuku Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh i mire administruar. Orga...

Shitje
45,000€
Laprake, Shitet Njesi E Pershtatur Si Garsoniere Buze R... - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, buze rruges kryesore shitet njesi e pershtatur si garsoniere. Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje se bashku me ambientin e gati...

Shitje
38,000€
Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume D... - 77m2
Uzina Autotraktor - Ali Demi

Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte,...

Shitje
43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

Shitje
47,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21 Shitet Apartament 1+1 - 62m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2, i orientuar në Lindje. Sapo hyn ne apartament perballesh me ambj...

Shitje
43,000€
Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !! - 51m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizoh...

Shitje
34,000€
SOLD
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Garsoniere I Modifikueshme Ne... - 41m2
Rr. Bardhyl - Rruga Odhise Paskali

Ne zonen e "Rruges Bardhyl", në katin e 6 të një pallati te ri i vitit 2008, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere lehtesisht i modifikueshem ne apa...

Shitje
50,000€
Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit - 59m2
Ali Demi - Rruga Emin Harizaj

Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet...

Shitje
38,000€

41,000€

Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
44,500€

45,000€

SOLD
Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur N... - 71m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Apartament...

Shitje
50,000€
Porcelan, Shitet Apartament 2+1 - 76m2
Porcelan - Rruga Gezim Erebara

Shume prane Tv Klan, shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri 6-katesh pa ashensor. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , nje sa...

Shitje
27,000€
SOLD
Tek Selvia, Shitet Garsioniere Ndertimi I Ri - 29m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Shitet garsioniere tek Selvia me nje siperfaqe prej 29m2, ne nje apartament te papefunduar. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 7 kates...

Shitje
41,000€

42,000€

EXCLUSIVE
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

Shitje
37,400€

45,000€

Te Myslym Shyri, Shitet Ambient Biznesi - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambient biznesi me siperfaqe 22m². Ambienti ndodhet ne katin e dyte ndertim me orientim j...

Shitje
40,000€
Okazion Shitet Dyqan Prane Pista Iliria + Garazhd + Dep... - 74m2
Durres - Rruga Pavaresia

Okazion vetem pak minuta larg Pistes Iliria. Ndodhet nje dyqan i cili mund te shoqerohet me dhenien e disa garazhdeve dhe nje depoje Eshte nje rast i...

//do something