Për Shitje
39,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Fantastik - 65m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Spiro Cipi

Shitet apartament 2+1 i sapo investuar ( i ri ) ne nje pallat ekzistues perballe shkolles Bajram Curri ne rrugen Spiro Cipi. Ndodhet ne katin e 6 (pa...

Për Shitje
41,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

Për Shitje
38,000€
Shitet Ambient Komercial Prane Pediatrise !!! - 23m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria ne rrugen Kongresi Manastirit shitet ambient komercial ne katin e 0 te pallati 7 katesh ndertim i viteve te fundit. Ambienti eshte opens...

Për Shitje
43,500€
Mundesi Investimi, Shitet Garsoniere, I Pershtatur Ne... - 55m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne zonen e "Tregut Elektrik", në katin e 4 të një pallati te ri, i pajisur me ashensor shitet Garsoniere i pershtatur ne apartament 1+1, me sipërfaqe...

Për Shitje
48,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Mobiluar Me Planimetri T... - 73m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fesk ne rrugen Shefqet Kuka ,shitet apartament 1+1 e mobiluar ,me pamje fantastike nga Mali Dajtit dhe planimetri perfekte. Apartamenti eshte ne ka...

Për Shitje
45,000€
Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur N... - 71m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. Apartament...

Për Shitje
40,000€
Okazion Shitet Dyqan Prane Pista Iliria + Garazhd + Dep... - 74m2
Durres - Rruga Pavaresia

Okazion vetem pak minuta larg Pistes Iliria. Ndodhet nje dyqan i cili mund te shoqerohet me dhenien e disa garazhdeve dhe nje depoje Eshte nje rast i...

Për Shitje
41,000€
Okazion , Shitet Apartament 1+1 I Pamobiluar! - 55m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Shitet apartament 1+1 , i pamobiluar , prane Kinostudio. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 me certifikate pronesie. Apartamenti ka kubature te rregu...

Për Shitje
46,000€
Tek Kodra E Diellit, Shiten Apartamente ! - 71m2
Kodra e Diellit - Rruga Rexhep Pinari

Tek Kodra e Diellit, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te komplek...