Shitje
159,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 118m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

Shitje
155,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

Shitje
250,000€
Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 210m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje mahnitese nga Liqeni dhe nga Tirana. Ky penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit...

Shitje
230,000€
EXCLUSIVE
Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte Me... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda . Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente...

Shitje
165,000€

180,000€

Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim !!! - 90m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes prane "Sofra Turke" shitet apartament 3+1+2 ballkone i pershtatshem per investim. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet n...

Shitje
170,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Super Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 m2 neto ndodhet...

Shitje
155,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

Shitje
230,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamj... - 250m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje fantastike nga Liqeni. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit Te Thate buze ne...

Shitje
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

Shitje
160,000€
Prane Sheshit Wilson, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Prane Sheshit Wilson, shitet apartament 2+1+2, me planimetri shume te rregullt dhe orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te n...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
350,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit Shitet Super Apartament M... - 256m2
Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit", shitet apartament 3+1 i mireorganizuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar...

Shitje
192,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug - Perendim ! - 154m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit , shitet apartament 3+1+2, ne ndertim te vitit 2021. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 154 m/2 totale dhe eshte i organi...

Shitje
150,000€

160,000€

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arr... - 124m2
Liqeni Artificial - Rruga Shyqyri Brari

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Modern Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti Ndodhet Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane, Nderm...

Shitje
160,000€
Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje, Tek Lulishtja Ne Ko... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper t...

Shitje
149,000€

162,000€

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 3+1 +2 Me Hap... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Prane Stadiumit Dinamo, shitet Apartament i ndare ne dy pjese 2+1 dhe 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne treg, per shkak te...

Shitje
150,000€

165,000€

Ne Blv.zogu Pare Shitet Apartament 2+1 Ne Rruge Kryesor... - 91m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Blv. Zogu i Pare shitet apartament 2+1,ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje vendodhje perfekte per investim pasi eshte ne rru...

Shitje
308,000€

320,000€

Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sal...

Shitje
165,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 3+1 Me Hapësirë Të Bo... - 137m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Te Pazari Ri ne rrugen Qemal Safa shitet apartament 3+1+3 tualete ne katin e 5 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2008. Apartamenti organizohe...

Shitje
171,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 4+1 Me Hapësira Të Bo... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit, Shitet Apartament me siperfaqe neto 132 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje...

Shitje
171,600€
Okazion Kleringu!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti ka pl...

Shitje
399,000€

600,000€

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion - 318m2
Yzberisht - Rruga Ëngjëll Mashi

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1250 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r...

Shitje
195,000€

220,000€

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000... - 138m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Klinika ne fjale ka funksionuar me sukses prej 15 vitesh dhe pronari aktual eshte duke dale ne pension. Nje liste prej 2000 klientesh eshte ne pritje...

Shitje
165,000€

185,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Shitje
320,000€

350,000€

Shitet Super Ambient Komercial Open Space !!! - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

Tek rruga e Dibres,prane vila Gold SHITET super Ambient Open Space i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pa...

Shitje
340,000€
RESERVED
Super Apartament 4+1 Ne Bllok Me Cmim Reference - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Bllokut ne nje pallat cilesor ne rrugen “Abdyl Frasheri” shitet super apartament luksoz me siperfaqe 213m. Apartamenti ka nje...

Shitje
550,000€
EXCLUSIVE
Vilë Për Bosa Në Linzë - 350m2
Dajt - Linzë

Kjo eshte nje vile e rralle me pamje spektakolare nga Tirana, cilesi superiore ndertimi dhe vendndodhje fantastike. Vila ndodhet ne zonen e Linzes vet...

Shitje
159,000€

169,000€

SOLD
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

Shitje
175,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1+2, Plus Post P... - 131m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi. Apartamneti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Liqenit te thate dhe of...

Shitje
300,000€
Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Veran... - 154m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154...

Shitje
255,000€
Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

Shitje
266,000€
Shitet Super Duplex 4+1+2 !!! - 190m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet super duplex me siperfaqe totale 190 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-4 banimi dhe 6-7 teknik te nje pallati te ndertu...

Shitje
159,000€

165,000€

Pranë Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Në Ndërtim Të Ri, Sh... - 118m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Tek Kompleksi Halisoft prane Teg ne ndertim te vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Fantastik. Kompleksi dallohet per punime cilesore dhe ba...

Shitje
188,000€

200,000€

Shitet Apartamenti 1+1 Me Vendndodhje Perfekte - 94m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të Liqenit, ku duke bërë vetëm pak m...

Shitje
166,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 120m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Me pamje fantastike nga Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne fund te vitit 2021...

//do something