For Rent
750€ / month
Office - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

For sale
140,000€
''okazion'' Vasil Shanto Shitet Super Ambjent Për Zyra... - 159m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, S...

For sale
227,000€
Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 Në Pallat Ult... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i paj...

For sale
167,000€
Apartment 2+1 - 107m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Zef Jubani, shitet apartament 2+1, ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti esht...

For Rent
600€ / month
Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

For sale
190,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo! - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Stadiumit Dinamo ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje investim te...

For Rent
1,500€ / month
Office - 135m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Andon Zako Çajupi

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe shume cileso...

For Rent
1,700€ / month
''super Okazion'' Jepet Me Qira Ambjent Komercial (Re... - 295m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Restorant Prestigjoz totalisht i kompletuar dhe i dizenjuar me...

For Rent
350€ / month
Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra - 80m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Mihal Popi

Pranë Stadiumit Dinamo, në rrugën Mihal Popi, Jepet ne Qira Ambjent i përshtatshëm për Zyra, me Sipërfaqe 80 m2 (neto), në katin e 2 të një Pallati...