For sale
54,000€

56,000€

SOLD
Tek Rruga Dibres Shitet Apartament 1+1!!! - 63m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne komplkes shume cileros ndertim i sapoperfunduar .Apartamenti eshte i...

For sale
58,000€

69,500€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtash... - 42m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per te gjitha aktivitetet. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kom...

For Rent
250€ / month
EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira A... - 43m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtashem Per Te Gjitha Aktivitetet!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne...

For sale
60,000€
Okazion Kleringu! Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Ap... - 75m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashko...

For Rent
250€ / month
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

For sale
77,500€
Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Tek Shkolla e Bashkuar shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t...

For sale
83,000€
Okazion Kleringu! Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Ap... - 103m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashk...

For sale
92,500€
Okazion Kleringu! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 113m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 820 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

For sale
57,000€
Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 73m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

The United School, near the Bajram Curri school, is for sale a 2 + 1 apartment invested. The apartment is located on the 3rd floor of an existing 5-st...

//do something