For sale
220,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 3+1+3... - 192m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament 3+1+3 tualete me siperfaqe totale 195 m/2 dhe me cmim okazional, referuar vendo...

For sale
93,000€
Apartment 3+1 - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Vaçe Zela

Shitet apartament 3+1, me orientim lindje-juglindje dhe perndim-jugperendim në katin e trete, të një pallati pese katësh, Rruga, Vace Zela Pallati dis...

For sale
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...