For sale
300,000€
Office - 196m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ne nje zone shume te mire te Tiranes tek ish-Ekspozita shitet Qender Fizioterapie/Estetike totalisht e investuar me siperfaqe 195.41m². Ambjenti ndodh...

For Rent
400€ / month
Tek Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zy... - 100m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergji Fishta, tek ish Ekspozita, jepet me qira per zyra apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Prane Ish-Ekspozites! - 60m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre prane ish-Ekspozites buze unazes vogel, ne katin e 2 te nje pallati 12 katesh te mireadministruar dhe me ashensor, me siperfaqe 60...

For Rent
800€ / month
Jepet Me Qira Dyqan Prane Ish-Ekspozites! - 84m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira dyqan prane Ish-Ekspozites ne katin 0 te nje pallati 10 katesh, me siperfaqe 84 m2 dhe orientim Lindje. Ambienti eshte open space dhe te...