For Rent
1,200€ / month
Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

For sale
105,000€
Apartment 2+1 - 91m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 91m². Apartamentin ndodhet ne katin e pes...

For Rent
500€ / month
Apartment 3+1 - 150m2
Garda - Rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i cili eshte teper cilsor, i mireadministruar, me...

For Rent
420€ / month
Garda, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Arredim Komod - 80m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Pranë Hotel Xheko Imperial në zonën e Gardës, në katin e 5 të një Pallati te Ri i pajisur me Ashesor, Jepet me Qira Apartament 1+1 me Siperfaqe 80...