E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 123m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Viva Market Shitet Apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pall...

E RE
117,000€

120,000€

Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1, Me Siperfaqe Dhe Nd... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa Market, ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe org...

E RE
133,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion! - 146m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe ÇMIM OKAZION 900 Euro per m2. Apartamenti lokalizohet ne nje...

E RE
109,000€
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

E RE
135,000€

145,000€

Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...