For sale
105,000€
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I In... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...

For Rent
500€ / month
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Jepet Super Apartament 1+1... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne rrugen Muhamet Gjollesha, perballe Inxhinierise jepet me qira super apartament 1+1 i bollshem ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka...

For sale
110,000€
Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Dr... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Frosina Plaku, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire...

For sale
98,000€

107,500€

EXCLUSIVE
Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shumë Dr... - 90m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Në Kompleksin Magnet, një ndër komplekset më të mira në Tiranë, shitet apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te...

For sale
78,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Shume Te... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me planimetri shume te rregullt. Apartamenti...

For sale
150,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Dhe Me Shume D... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

For sale
100,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese...

For sale
136,000€
EXCLUSIVE
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1... - 126m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartame...

For sale
76,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 73m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

For sale
78,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...

For sale
78,400€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

For sale
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

At the Construction Engineering, a 4 + 1 apartment is for sale, suitable for investment. The apartment is located on the 1st floor of an existing 2-st...

For sale
115,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 96m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Near December 21, At Square 21 Apartment 2 + 1 + 2 for sale, Perfect Orientation . Extraordinary Investment Opportunity. The complex with modern desig...

For sale
77,000€
Tek Komleksi Magnet 2, Shitet Super Apartament 1+1 ! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Super apartament për shitje në Kompleksin Magnet 2, afër 21 Dhjetorit, apartament 1 + 1 me sipërfaqe 64m2. Hyrja ju fton në korridor për t'u lidhur me...

For sale
102,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

On December 21, Magnet 2 Complex, a super 2 + 1 apartment with an area of ​​85 square meters is for sale. The apartment has very well organized spaces...

For sale
69,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 57m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

In the Magnet complex, one of the best complexes in Tirana, 1 bedroom apartment for sale with super quality works, with an area of ​​58.6 m2, oriented...

For sale
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

In the Magnet complex, one of the best complexes in Tirana, 2 + 1 apartment for sale with super quality works, oriented to the South-East with an area...

For sale
170,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 152m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

A business environment is for sale in one of the most dynamic areas in Tirana, December 21, near the Faculty of Engineering. The environment is locate...

For sale
79,000€
SOLD
Prane 21 Djetorit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi... - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit shitet super aparment 1+1, si mundesi ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministru...

For sale
118,000€
EXCLUSIVE
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 118m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

In the Heart of Tirana, on December 21, a very special 2 + 1 + 2 Apartment for sale. The apartment is organized in the corridor which makes the distri...

For sale
110,000€
Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 90m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

At the Contact Complex, a super apartment for sale 2 + 1 + 2 with fantastic South-West orientation and perfect layout. It is located in one of the bes...

For sale
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Near December 21, at Square 21 Apartment for sale 2 + 1 + 2, Perfect layout and Orientation. The complex with modern design that is being built on Kav...

For sale
122,500€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 108m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Near December 21, at Square 21 Apartment for sale 2 + 1 + 2, Planimetry and Perfect View. The complex with modern design that is being built on Kavaja...

For Rent
1,000€ / month
Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Near Construction Engineering, by the way, the environment is for rent with the possibility of branding! The environment is located on the 2nd floor o...

//do something