For Rent
2,500€ / month
Tek Kompleksi "colombo 2" Jepet Me Qira Vile Fantastike... - 400m2
TEG - Rruga Vilave

In one of the best Residences in Tirana, at Colombo 2, Fantastic Villas for rent in one of the most attractive areas. If you are looking for peace, re...

For sale
165,000€

180,000€

Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apa... - 130m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulq...

For Rent
650€ / month
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Wilson Square For Rent Ambient 106 m2, with a fantastic location. The apartment is located on the second floor by the main road, organized in the corr...

For Rent
1,200€ / month
Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Super Vendndodhje ! - 160m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Block, office for rent with super location. The office is located on the 2nd floor of a 10-storey building and is organized in 4 rooms, 2 balconies an...

For sale
250,000€
Shitet Super Penthouse Tek Kodra E Diellit - 300m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Penthouzi is located on Kodra e Diellit Street and has stunning views of the Botanical Garden. It is organized in four rooms, two of which have a toil...

For sale
144,000€
Vasil Shanto, Shitet Apartament 159 M2, Organizim Fleks... - 159m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet Apartament 3+1+2, 159 m2 ne zonen e Vasil Shantos, nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ploteso...

For Rent
700€ / month
Te Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatsh... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

At Kika 2 Complex, an office of 140 m2 is for rent. The office is organized in 4 rooms, corridor, 2 balconies and 2 complete toilets. The investment i...

For Rent
1,500€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 4+1 Per Biznes... - 170m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

In Bllok For rent in one of the most favorite areas for businesses, 4 + 1 super apartment for business is for rent. The environment is organized in an...

For Rent
2,500€ / month
RENTED
Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni...

For Rent
600€ / month
Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Me Qira , Super Ambje... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Super Apartment Ideal For Office For Rent. The apartment is located on the 10th floor of a well-managed building and has a total area of ​​155 m2. It...

For sale
340,000€
Super Apartament 4+1 Ne Bllok Me Cmim Reference - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

In the best area of ​​Bllok, in a quality building on “Abdyl Frasheri” street, a super luxury apartment with an area of ​​213m is for sale. The apartm...

For Rent
5€ / month
Prane Teg Jepet Me Qira Ambient Komercial Openspace Me... - 4335m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Near TEG for rent commercial space with surface 4335 m2 at a price of 5 euros / m2 in a 3 and 5 storey building built in 2019 of which 2 floors are un...

For sale
750€
Prane Teg Shitet Ambient Komercial Openspace 750Euro/m2... - 4335m2
Sauk - Rruga e Elbasanit

REFFS192415 - Near TEG for sale a commercial environment with an area of ​​4335 m2 at a price of 750 euros m2 in a 3 and 5 storey building built in 20...

For sale
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Rruga E Elbasanit 4 + 1 apartment for sale on the 2nd floor of an existing brick building. The apartment has an area of ​​136m2 and is organized in 2...

For sale
126,000€
Tek Casa Italia Shitet Apartament 4+1+2 I Mobiluar! - 208m2
Casa Italia - Rruga Kastriotet

Tek Casa Italia Shitet Super Okazion Apartament 4+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te në një pallat te i vitit 2015 i pajisur me ashen...

For sale
143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

For sale
260,000€
Prane Vesa Center Shitet Ambient Me Çmim Okazion!! - 200m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Okazion!! Prane Vesa Center Shitet Super Ambient zyra 200 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

For sale
120,000€
Laprake, Shitet Duplex Me Verande - 242m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet duplex me verande dhe orientim perfekt. Dupleksi ndodhet ne katin e 9 dhe te 10 te nje pallati me 10 kate me ashensor dhe organizoh...

For sale
215,000€
Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje - 167m2
Sheshi Wilson - Rruga Moskat

Wilson Square, duplex apartment for sale with super location. The apartment is organized in duplex form, located on the 4th and 5th floor of an existi...

For sale
295,000€
Vilë E Ngrohtë Për Shitje Në Durrës - 150m2
Durres - Rruga Plazhit

The villa is located in a green complex in the Golem area, close to luxury hotels such as FAFA Resort and Premium Beach Hotel. The villa has a green g...

For Rent
600€ / month
Ne Bulevardin Zogu I Jepet Me Qira Apartament 4+1 I Per... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

On Zogu I Boulevard, a business apartment for rent with perfect layout, with an area of ​​155m2, on the 10th floor of a new well-managed building with...

For sale
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

At the Construction Engineering, a 4 + 1 apartment is for sale, suitable for investment. The apartment is located on the 1st floor of an existing 2-st...

For sale
470,000€
Vilë Me Çmim Okazion Tek Secret Garden - 400m2
TEG - Rruga Vilave

Live in the tranquility and fresh air that the Pheasant Forest offers! The villa is located on three floors and is organized as follows: on the 1st fl...

For sale
370,000€
Tek Secret Garden Shitet Vilë Me Çmim Super Okazion - 300m2
TEG - Rruga Vilave

Live in the tranquility and fresh air that the Pheasant's Forest offers! The villa is situated over three floors and is organized as follows: on the g...

For sale
290,000€
Tek Ambasada Amerikane, Shitet Apartament 4+1+3, Me Pam... - 208m2
Ambasada Amerikane - Rruga Jan Kukuzeli

Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te shtrenjta te Tiranes, prane Ambasades Amerikane shitet aprtament teper i madh 4+1+3 tualet, me nje siperfaqe to...

Vile Fantastike Per Shitje Ne Kompleks Vilash - 332m2
Lunder - Rruga e Vilave

Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi s...

For Rent
500€ / month
Blloku Gintas, Jepet Zyre Me Qira Teresisht E Mobiluar... - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Blloku Gintas ne nje zone shume te mire, jepet me qira zyre teresisht e mobiluar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma...

For sale
204,000€
Prane Policise Bashkiake, Shitet Duplex! - 170m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake, Shitet Duplex 4+1+3 Tualete ne katin e 4 dhe 5 te nje Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture shume...

For sale
150,000€

155,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Pere... - 90m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 2 ballkone,...

For sale
170,000€

215,000€

Kodra E Diellit, Shitet Ambient Komercial Me Hapesire T... - 215m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek kodra e diellit shitet ambjent komercial me hapsira te bollshme. Ambienti organizohet nga 1 open space dhe 3 dhoma te ndara me hapsira te bollshme...

For sale
111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

For Rent
300€ / month
Tek Kompleksi Gintash, Apartament 3+1 Me Qira - 122m2
Laprake - Laprakë

Tek Kompleksi Gintash, jepet me qira nje apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 8-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambi...

For Rent
1,000€ / month
Kompleksi Park Gate, Jepet Me Qira Super Zyre - 122m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Jeni duke kerkuar ambient per zyra? Ky eshte vendi ideal! Tek Rruga e Elbasanit, Kompleksi Park Gate Jepet me Qira Super Ambient i Pershtateshem Per Z...

For Rent
1,000€ / month
RENTED
Jepet Me Qira Duplex I Rralle, Super I Arreduar - 320m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Jepet me qira Duplex i rralle, me arredim luksoz dhe i vendosur ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te mireadministruara te Astirit, buze rruges krye...

For Rent
500€ / month

550€ / month

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

For sale
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

//do something