For sale
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit, Shitet Apartament 3+1... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

In the Municipality of Paris, in one of the best areas of Tirana, on Bill Clinton Street, 3 + 1 + 2 Apartment for sale, on the 3rd floor of a new 4-st...

For Rent
1,200€ / month
EXCLUSIVE
Tek Pazari I Ri Jepet Super Vile Me Qira!! - 160m2
Pazari i Ri - Sheshi Avni Rustemi

Vila for rent in the most wanted part of Tirana at "Pazari Ri". Vila is renovated before 3 years at it has been empty since than because the owners li...

For Rent
550€ / month

650€ / month

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Garazh !!! - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-...

For sale
95,000€
Tek Brryli Shitet Apartament 3+1 Totalisht I Investuar... - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli Prane Karburant Elda Shitet Apartament 3 +1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues 5 katesh...

For sale
207,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

For sale
210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

For sale
128,000€
Apartment 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

For sale
248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

For sale
114,000€

125,000€

Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 3+1+2 Super Moder... - 94m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht tek Pallatet Cabej shitet super apartament 3+1+2 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 9 katesh te...

For sale
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

For Rent
300€ / month

400€ / month

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor. Organizohet ne...

For sale
84,000€
Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dri... - 113m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 3+1 me orientim hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministru...

For sale
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

For sale
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

For sale
165,000€

170,000€

Tek Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, Shitet Ap 3+1 ! - 164m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. Apartamenti esht i or...

For sale
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara...

For Rent
300€ / month
Tek Rruga "siri Kodra", Jepet Me Qira Apartamenti ! - 109m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Rruga Siri Kodra, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 110 m2...

For sale
95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

For Rent
900€ / month
Super Apartament Me Qera 3+1, Me Post Parkimi Tek Delij... - 123m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne kompleksin “Delijorgji” jepet me qera super apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me organizim perfekt. Apartamenti organizohet ne hapsiren e nde...

For sale
105,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 112m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...

For sale
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi "a.z Cajupi", Shitet Apartament 3+1+2 Me H... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

For sale
87,500€
RESERVED
Tek Unaza E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Klerin... - 112m2
Unaza e Re - Rruga Feizi Himzo

Prane Unazes se Re, ne nje ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Kleringu, per vetem 780 Euro/m2. Ndertimi dallohet per punime ciles...

For Rent
600€ / month
Tek " Petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Apartament 3+1+... - 122m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane shkolles Petro nini luarasi, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodh...

For Rent
700€ / month

750€ / month

Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

For sale
135,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

For sale
126,000€

128,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per In... - 122m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

In the area of ​​21 December, near the main road, a 3 + 1 apartment is for sale, a very good investment opportunity. The apartment is located on the 5...

For sale
71,000€

72,000€

Ne Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme !!... - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

For sale
91,000€
Në Laprakë Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug-Lindje... - 93m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, shitet Apartament 3+1+1, ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon nde...

For sale
130,000€
Shitet Apartament Ideal Per Investim! - 119m2
Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Prane Stacionit te Trenit dhe Bulevardit te Ri, Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale 119.2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

For sale
150,000€

160,000€

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Near the "Vasil Shanto" block, Penthouse for sale, with wonderful views and orientation. The apartment is located on the top floor, in the format of a...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Sapo Investuar !!! - 148m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek rruga "Hoxha Tahsim" prane Optika Roma jepet me qira apartament 3+1+2 pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...

For sale
75,000€

82,000€

Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !!! - 100m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek rruga Asim Vokshi, shitet apartament me 3+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne 1 sallon...

For sale
120,000€

129,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dh... - 105m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministrua...

For Rent
450€ / month

500€ / month

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

For sale
250,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !... - 155m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit ''Petro Nini Luarasi" shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-...

For sale
117,000€

120,000€

Prane Viva Market Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1 Me... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa market ne Don bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe orga...

//do something