For sale
90,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!! - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dhe or...

For sale
75,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rregullt !!! - 75m2
Selvia - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimnazit Partizani shitet apartamen 2+1 totalisht i rinkonsuktuar, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75...

For sale
75,000€

85,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Kompleksin Rezidencial Mangal... - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Ali dem-it Shitet Apartament 2+1 totalish i mobiluar, Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te p...

For sale
92,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane Rruges Se Kavajes Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati 9 katesh ne proces...

For sale
93,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri Per... - 109m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane rruges se Kavajes shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri per vetem 850 Euro/m2!!!. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

For sale
79,000€
EXCLUSIVE
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodhet ne katin...

For sale
71,000€

73,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1, I Sapo Inve... - 69m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Prane Kristal Center, ne Komunen e Parisit shitet apartament 1+1 i investuar, me siperfaqe 69 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi...

For sale
87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

For sale
81,000€

85,000€

EXCLUSIVE
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapësirë Të B... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, prane Inxhinierise shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur me 7 kate dhe organizohet...

For Rent
400€ / month

500€ / month

Tek Zogu Zi Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 150m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

For sale
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Near the Center For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 With Perfect Plan !!! The apartment is located on the second floor of a new building under construc...

For sale
71,000€

74,000€

Shitet Apartamenti 2+1+2, Me Verandë Dhe Pamje Fantasti... - 103m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet apartament 2+1+2, ne Misto Mame, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Misto Mame tashme eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe fa...

For sale
125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Behind UET, in one of the best areas in Tirana, between Kavaja Street and Gjergj Fishta Boulevard, a 2 + 1 + 2 apartment is for sale, very well invest...

For sale
108,000€

112,000€

Okazion !!! Shitet Super Apartament 2+1, Tek Ish Stacio... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish Stacioni i Trenit, shume prane Bulevardit Te Ri dhe qendres se Tiranes shitet super apartament 2+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne kat...

For sale
75,000€
RESERVED
Okazion!! Shitet Dyqan Rruga E Durresit ! - 86m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Okazion!! Te Rruga e Durresit ne nje zone shume te preferuar per zhvillim biznesi shitet super ambient. Ambienti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndod...

For sale
77,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1, Me Hapesire Te Boll... - 116m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Bulevardit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 me hapesire te bollshme dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te...

For sale
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2, Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

For sale
117,250€
SOLD
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

For sale
50,500€

53,000€

EXCLUSIVE
Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1, Me Orientim Perf... - 57m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Rruga Irfan Tomini shitet apartament 1+1 i pershtaur ne 2+1. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,1 bal...

For sale
86,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Mozaiku I Tiranes ! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti ka siperf...

For sale
64,000€

69,000€

Ne Fresk Shitet Apartament 2+1, Me Hapesira Te Bollshme... - 122m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, ne nje kompleks shitet apartament 2+1 me 2 ballkone, ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh, ndertim i vitit 2015 me ashensor dhe sh...

For sale
90,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

In Dritan Hoxha Street For Sale 2 + 1 Apartment with a gross surface of 113m2. The apartment is organized in the living room together with the kitchen...

For Rent
765€ / month
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

For sale
82,000€
Ne Kinostudio, Shitet 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !... - 127m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, rruga Aleksander Mojsiu, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim, ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2012. Apartamenti ka or...

For sale
133,000€

137,000€

EXCLUSIVE
Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh ,ndertim i viteve te fundit te miremb...

For sale
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate !!! - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni i Thate ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, shit...

For sale
300,000€
Ne Astir, Shitet Njesi Tregtare !! - 272m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir ne nje zone shume dinamike dhe me levizje te larte, shitet njesi tregtare per zhvillim biznesi. Ambjenti ndahet ne dy kate dhe eshte i dhene...

For sale
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft, Me Pamje Fant... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

For sale
98,000€
RESERVED
Okazion, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 119m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

At the Former Aviation Field, complex "Garden Residence Turdiu", Super Apartment 2 + 1 + 2 for sale with a bargain price of 750 EURO / M2 !!! Garden R...

For sale
97,000€

98,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Totalish... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem Shitet apartament fantastik 2+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 6-katesh te mirea...

For sale
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

For sale
77,500€
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1, Me Hapes... - 100m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet 2+1 Me Haperisa Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar me ashenor...

For sale
76,000€

80,000€

Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoi... - 118m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e tr...

For sale
73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar... - 98m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku prane Anna Market shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

For sale
135,000€

147,000€

Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1,... - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lartë në vit...

For sale
62,000€

65,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes prane Auto Kadiu shitet aaprtament 2+1 me planimetri te rregullt i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzis...

//do something