For sale
50,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri Ideal... - 56m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane rruges se Kavajes shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri per vetem Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje...

For sale
188,000€

200,000€

Shitet Apartamenti 1+1 Me Vendndodhje Perfekte - 94m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze dhe shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të Liqenit, ku duke bërë vetëm pak m...

For sale
78,000€
Te Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 1+1 I Investuar... - 73m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

In Don Bosko Street, at Vizion + Complex, 1 + 1 Super Apartment for sale, totally invested! The apartment is located on the 9th floor and has an area...

For sale
75,000€
Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 74m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallti te mireadministruar me ashesnor. Apa...

For sale
83,000€

90,000€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, me planimetri perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane mi...

For sale
57,000€

62,000€

Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Ri ! - 60m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli Shitet Apartament 1+1 Ndertim i Ri. Aprtamenti ndodhet prane rruges kryesore ne nje nder zonat me te preferuara ne Tirane. Pallati ne te ci...

For sale
40,000€

45,000€

SOLD
Ne Rrugen Bardhyl Shitet Apartament 1+1 Mundesi Shume E... - 51m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

In Brryl, a 1 + 1 apartment is for sale, in a 6-storey building, well maintained and without earthquake damage. The apartment has a spacious surface a...

For sale
56,000€

57,500€

Te Fresku, Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 82m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

In Sotir Caci street, 1 + 1 apartment for sale with a large area on the 5th floor of a 6-storey building with elevator and stairs with natural light....

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Drite! - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet apartament 1+1 me qira me akeses shume te mire me qendren. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te 2018, te mireadm...

For sale
60,000€

64,000€

Tek Mine Peza Shitet Apartament 1+1 Ideal Për Investim... - 60m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Apartment for sale is located in the best area of ​​Tirana, near the Gymnasium "Qemal Stafa". The apartment is located on the 2nd floor of a well-orga...

For sale
61,900€

68,800€

Super Okazion Tek Brryli, Vetem 833 Euro\m2 Ndertim I V... - 74m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Shitet apartament 1+1 me pamje shume te bukur nga Tirana, i pozicionuar ne vazhdimin e bulevardit "Bajram Curri" tek nje pallat buze rreth 200 meter m...

For sale
87,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern t...

For sale
84,000€

89,000€

Shitet Apartamnet 1+1 Me Cmim Okazion Te Rruga Elbasani... - 94m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne fillim te Rruges se Elbasanit shitet apartament 1+1 me ambient gatimi te vecuar me siperfaqe 82 m2 neto ne katin e dyte banim te nje pallati 10 kat...

For sale
57,700€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1, Me... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion Kleringu. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe...

For sale
55,000€
Shitet Ambient Buze Rruge, Ideal Per Biznese Te Ndryshm... - 42m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Harry Fultz, shitet ambjent, ne katin e 2, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe 42.4 m2 neto. Ka fasa...

For sale
107,000€
Shitet Ambient Komercial Buze Rruge, Ideal Per Investim... - 29m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Stacionit te Trenit, shitet ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ndodhet ne nje nder...

For sale
37,500€
Okazion! Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1, M... - 64m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Bargain! In Astir, in the Villa L Complex, 1 + 1 Apartment for Sale. The construction has very high quality and contemporary works where thermal insul...

For sale
103,000€
Shitet Njesi Ideale Per Investim !! - 28m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet Njesi Ideale Per Investim Ne Qender Te Tiranes! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar i cili funksionon si qen...

For sale
79,000€
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 1+1, I Pershtatesh... - 73m2
Qender - Rruga Fortuzi

Apartment 1 + 1 for sale near Fortuzi Street, Very Near the Center. The apartment is located on the second floor of a well-managed building with eleva...

For sale
90,000€

95,000€

Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes Shitet Nje Apartament 1+... - 83m2
Kopshti zoologjik - Rruga Selita e Vjeter

Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. Apartamenti eshte totalisht investu...

For sale
97,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Super Ambjent Komercial+ Ga... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane "21 Dhjetorit", shitet ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te mire, pe...

For Rent
500€ / month
Prane 21 Dhjetorit, Jepet Me Qira Super Ambjent Komerci... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane "21 Dhjetorit", jepet me qira ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te m...

For sale
79,400€
Shitet Apartament 1+1 Tek Xhamlliku!! - 88m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet apartamente 1+1 ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma. eshte i pozicionuara ne katin 7, ne nje kompleks te ri i cili eshte ne ndertim e si...

For sale
67,000€
Ne Zonen E Myslym Shyrit Shitet Dyqan 20M - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam shitet dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i pajisur...

For Rent
1,700€ / month

2,200€ / month

Super Ambient Openspace Për Zyra + Me 2 Poste Parkimi T... - 156m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambjent per zyra Openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet...

For Rent
300€ / month
Në Komunën E Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mob... - 45m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

One bedroom apartment for rent in the Paris Commune on the second floor of a well-managed building. The apartment has a regular square layout and is o...

For sale
80,000€
Te Kompleksi Panorama Shitet Apartament 1+1 - 79m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Te HIpoteka ne Kompleksin Panorma Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 79 m2. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje me hapesire te bollshme dh...

For sale
78,000€
Tek Bulevardit Gjergj Fishta, Pas Universitetit Europia... - 63m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Sali Butka

Near Gjergj Fishta Boulevard, 1 + 1 Apartment for sale, in a newly completed building, with high quality works, which offers green and relaxing spaces...

For sale
50,000€
Shitet 1+1 Ne Brryl Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe... - 50m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes...

For sale
78,000€
Shitet Apartament 2+1 Prane Harry Fultz! - 88m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Prane Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashke me ku...

For sale
57,500€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme se bashku me...

For sale
55,000€
Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

At Restaurant Durresi, 1 + 1 apartment for sale with perfect orientation and spacious spaces. The apartment is located on the 1st floor of an existing...

For sale
40,000€
Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume D... - 77m2
Uzina Autotraktor - Ali Demi

Near the Autotractor Plant, 1 bedroom apartment for sale. The area is quite developed and complete with all the necessary services, such as schools, k...

For sale
59,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2020, Prone Klering... - 66m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Klering. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohor...

For sale
75,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Ish Parku - Rruga Babë Rexha

Near Globe For sale 1 + 1 furnished apartment. The apartment is located on the 3rd floor of a new building with elevator of 2010 with 8th floor. The a...

For sale
50,000€
Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri... - 70m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Tek Pallatet Cabej, ne rrugen Thoma Koxhaj shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te m...

//do something