For Rent
600€ / month
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvest... - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhi...

For Rent
900€ / month
Në Qendër, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Pranë... - 162m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Rruga Reshit Çollaku prane Komleksit Taiwan, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete ne katin e 5 te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor....

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. Apartamenti ndahet ne nje sallon pritje + aambjent...

For Rent
750€ / month
Super Zyre E Kompletuar Me Qira - 120m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. N...

For Rent
450€ / month
Super Apartament 1+1 Me Qira Në Bllok - 75m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Në rrugën Brigada 8 pranë Duff Bar në zonën e Bllokut Jepet me Qira Super Apartament i arreduar me mobilje bashkekohore, i ndodhur në katin e 11 të...

For Rent
1,100€ / month
Super Ambjent Bisnesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super ambjent per zyra dhe aktivitete te tjera bisnesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Universiteti Europian i Tiranes -

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” jepet me qira super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamen...

For Rent
1,200€ / month
Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Ambient Komerci... - 200m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane Stadiumit Qemal Stafa, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira ambient komercial, ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti perbehet nga nje...

For Rent
690€ / month
Prane Qendres, Jepet Apartament Me Qira! - 95m2
Qender - Zogu I Boulevard

Prane Qendres se Tiranes, te Bulevardi Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe neto 86 m2, dhe ndodhet...