For sale
256,500€

266,000€

Ne Qender, Shitet Super Duplex 4+1+2 I Pershtatshem Per... - 190m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet super duplex me siperfaqe totale 190 m2 . Aparntamenti ndodhet ne katin e 3-4 banimi dhe 6-7 teknik te nje pallati te ndert...

For sale
240,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perball ish stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bul...

For sale
207,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

For sale
210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

For sale
300,000€
Ne Astir, Shitet Njesi Tregtare !! - 272m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir ne nje zone shume dinamike dhe me levizje te larte, shitet njesi tregtare per zhvillim biznesi. Ambjenti ndahet ne dy kate dhe eshte i dhene...

For sale
215,000€
Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje - 167m2
Sheshi Wilson - Rruga Moskat

Wilson Square, duplex apartment for sale with super location. The apartment is organized in duplex form, located on the 4th and 5th floor of an existi...

For sale
248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

For sale
350,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 227m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Zyrat jane prone e nje studio arkitekture dhe jane dizenjuar e mobiluar ne menyre shume elegante. Ato shtrihen ne dy kate; ne katin e pare gjenden 5 a...

For sale
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

For sale
165,000€

170,000€

Tek Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, Shitet Ap 3+1 ! - 164m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. Apartamenti esht i or...

For sale
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

For sale
210,000€
Tek Zogu I Zi, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te B... - 131m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi prane Catar Center Shitet apartament 3+1+2 tualete me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 131 m2 bruto dhe 124.5 m2 neto ndod...

For sale
170,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

For sale
320,000€

350,000€

Prane Viles Gold, Shitet Super Ambient Komercial Open S... - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

On Dibra street, near Gold villas FOR SALE super Ambient Open Space suitable for a variety of businesses. The environment is located on the 2nd floor...

For sale
180,000€

185,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Super Verande, Ne Zemer Te Tir... - 125m2
Parlamenti - Rruga Jeronim De Rada

At the Parliament, a super apartment with fantastic views is for sale. The apartment is located on the 5th floor of a newly completed building and wel...

For sale
185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, parukeri, qender estetike, klinike, loka...

For sale
150,000€

160,000€

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Near the "Vasil Shanto" block, Penthouse for sale, with wonderful views and orientation. The apartment is located on the top floor, in the format of a...

For sale
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

For sale
250,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Shume Drite !... - 155m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Prane Gjimnazit ''Petro Nini Luarasi" shitet super apartament 3+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-...

For sale
200,000€
Okazion!!! Shitet Ambient Biznesi, Prane Shkolles Se Ba... - 340m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Okazion!! Shitet Ambient Komercial i Kategorise Bar-Kafe , ne Rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 238 m/2 dhe s...

For sale
175,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Te Kompleksi Dinamo !!!!! - 128m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Liman Kaba

Te Kompleksi Dinamo ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, sh...

For sale
160,000€
Te Zogu I Zi, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Boll... - 123m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi, shume prane qendres se Tiranes shitet apartament i mobiluar me siperfaqe 123 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 9...

For sale
170,000€
Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto...

For sale
159,000€

160,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla...

For sale
180,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Investim... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit, Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, me investim cilesor! Ky apartament ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri, me...

For sale
165,000€
Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 3+1+2 Ideal... - 164m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

3 + 1 + 2 super apartment for sale on Rruga e Elbasanit near the American Embassy. The apartment is located on the 7th floor of a 9-storey building we...

For sale
204,000€
Kompleksi Halili, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 170m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Halili complex, 3 + 1 apartment for sale with spacious spaces. The apartment is located on the 3rd floor of a well-managed building with 2 elevators a...

For sale
395,000€
EXCLUSIVE
Shitet Dyqan Duplex Tek Garda Me Cmim Okazion ! - 132m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Shitet Dyqan tek Grada ne rrugen "Lidhja E Prizrenit" me cmim okazion. Dyqani eshte ne kendin e pallatit me mundesi brandimi pasi ka rreth 40 meter fa...

For sale
225,000€

250,000€

Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 184m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje mahnitese nga liqeni artifical dhe nga Tirana. Ky penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te ndodhur ne zonen...

For sale
250,000€

325,000€

Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion ! - 163m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

With a bargain price! In one of the most dynamic areas in Tirana, December 21, near the Faculty of Engineering, a business environment is for sale OR...

For sale
190,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Apartament 3+... - 143m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, tek pallati Flutura, shitet super apartament 3+1 i super invesuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

For sale
292,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Zonen E Bllokut!! - 146m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet Apartament 4+1, i konvertuar ne 3+1, ne zemer te Tiranes, ne zonen e Bllokut, ne nje pallat te mire administruar dhe me punime shume cilesore....

For sale
300,000€
Shitet Apartament Tek Park Gate Super I Investuar Me Po... - 146m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

At Park Gate, 2 + 1 + 2 apartment for sale, used for offices, with a fantastic location in one of the highest quality buildings in Tirana. The apartm...

For sale
310,000€

320,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 - 162m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Bllok. Zona eshte nje nga me elitaret dhe me te kerkuarat ne kryqytet, e plotesuar me te gjjitha sherbimet e nevojshm...

For sale
184,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Luksoz Prane Ish Ekspozites - 115m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne zonen e ish Ekspozites shitet apartament luksoz 2+1 me planimetri shume te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me a...

For sale
212,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1+3 - 212m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Ne Rrugen Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shitet Apartament 3+1+3, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si...

//do something